bugün

trafik kazalarını büyük ölçüde tetikleyen sürücülerdir. bir kadın ne kadar dikkatli araba kullanırsa kullansın panik anında kontrolü kaybetme yetisi en fazla olanlar yine bunlardır. ek olarak trafikte dişiliğine bağlı tetiklediği diğer erkek hanzoları saymıyorum bile...
sadece bebek arabası sürme ehliyeti olmalı.
(bkz: orospu çocuğu nasıl çıkıyorsun)
bayanlar önden deyiminin hakkını veren sürücülerdir, uzak durulmalıdır yol verilmelidir.

feminist çitlenbikler vik vit öteceklerdir şimdi. çünkü bir kadın sürücü yüzünden arabası pert olan benim onlar değil.
Mükemmel kullanırlar.
Bu memlekette senelerce hakkı yenmis suruculerdir. Iyi kullanani da var kullanmayani da.
bugum 100 km hizla sollamaya çıktığımda arkamdam gelmis eleman selektor yapiyor.

Hayir yani sen 140 ile gideceksin diye ben hizimi 60a düşürüp sana yol verip tekrar hizlanacam oyle mi?

Erkek sürücüler olarak biz cok sabırsız kaba ve düşüncesiz arac kullaniyoruz. Sehir icinde kadin sürücüler biraz daha seri olabilse gercekten elimizden bu liderligi alabilirler.
Yaya geçitinden geçerken yol verseler dahi geçmeyin eliyle buyur geç gibisinden işaret yapıp gaza basabiliyorlar heyecandan olsa gerek.
park halindeki arabaya çarpmak konusunda uzmanlığı olanları bir kenara alırsak çok iyi sürücü olanları da var.
Yaya geçisidine bile park ederler araçlarını.

Amına kodumun kaşarları, koca parasıyla aldığınız arabalarla millete dar ediyorsunuz hayatı.
Erkeklerden daha temkinli araba kullanırlar. Trafik de saygılıdırlar.
Görüyoruz ki 15 km hızla sola dönerken Video çeken yazarlardır. O kadar devre yazık.
O gazla yedi duvar delersin sal debriyajı balatanın anasını çükücen.
eğer bir kadın sürücü varsa etrafınızda kaçmayın siz zaten öldünüz. o sizi bulur çarpar.
sayıları ülkemizde 6,5 milyonu aşmıştır.

http://www.milliyet.com.t...i-80-ilin-gundem-2311935/
Tebrikler bize.
Hehehe çok komik.
(bkz: trafik canavarı)
trafikteki ve sokaktaki herkesin canını tehlikeye atan trafik magandasıdır.

daha gaz ile freni ayırt edemiyorlar. derhal şu yarım akıllı kadınların ehliyet alma hakkı ellerinden alınmalıdır.
Kadın sürücü genellemesinden ziyade ben dikkatsiz sürücü demek istiyorum buna. Çünkü kasaptan ehliyet almış çok erkek gördüm.
(bkz: Bursa)

Yaptığınız hamleden emin olun, kararsız kalmayın, şeridinizi tutturun ve sinyal lambalarının varlığını unutmayın.
Kaçın bunnlardan.
Gayet düzgün sürücüdür, erkekler sıkıştırmadıkça.

Bugün yolda kanser oldum, her yerden yayalar fırlıyor ya her yerden. Kornaya basıyorum tin tin devam ediyorlar

En son bi minibüs sıkıştırdı, tabi kan beynime çıktı, minibüsün arkasından kornaya basa basa gittim yoluma gitmedim

Ha adam dursa önüme kırsa muhtemelen kaçmaya yol ararım, kanser oldum ya anlatamam
(bkz: Trafik canavarı)
Kısaca;

https://youtu.be/pv-QOgc11Ho
https://youtu.be/v6ANcNRsCC8
Şahsıma açılan başlığa bir kelamda ben yazayım o zaman erkeklerin aksine trafikte sakinliğini koruyup kazaya belaya yol açmayan sürücüdür. iyiki vardır. iyiki varım.
güncel Önemli Başlıklar