bugün

herkeste de bir trollük sevdası.
annene selam söyle çocuğum.

birtakım salaklıklardır.
Trol olacağım diye dingil olmayın lütfen.
Annenle bacının fiyatı nedir?
Mesela bu başlığı açan da anasını satıyordur, normaldir (!)
Trollük yapmak isteyen yazarın başarırız girişimi. Evladım kimden öğrendiyseniz yanlış öğretmişler. Trollük zeka işidir. Öyle yavşakça bir şey yazayım bırakayım demekle olmaz. O yüzden başka bir hedef belirleyin kendinize.
senin anan kırkadeşin teyzen halan yokmu bedevi oğlu bedevi.
bunu yazana annesinin fiyatını sorardım ama kendisiyle aynı kafada değilim çok şükür.
Kadın malsa erkeklerde maloğlu falan oluyo galiba. Kimden dünyaya geldiğinizi unutmayınız.
görsel
babanda ananı pezevenklerin elinden aldı öyleyse. tövbe yarabbim ya.

(bkz: zorla anasına küfrettiriyolla)
(bkz: baban kimdi bilemezdin şerefsiz)
zavallı konu bulamadı demek .
kendi aile üyelerini pazarlayan yazar beyanı.
Kerhanedeki karılar nedir? Ama onlar " seks emekçisi" ydi değil mi?
bos bir muhabbettir ve zaman kaybidir, bazen insanlar soyleyecek mantikli seyler bulamazlar. hani derler ya bazen susmak gerekir diye, bence sadece bazen konusmak gerekir. nedir yani butun gun o kadar cok konusuyoruz da mantikli ne soyluyoruz birbirimize, sohbetlerimiz ne kadar verimli geciyor. kadin benim anamdir, sevgilimdir, karimdir, dogmamiz prenses kiz cocugumdur, ve bu basligi acanin su sonsuz bucaksiz evrende kapladigi hacim son derece anlamsizdir.
ünlü din alimlerinin birinden tvde geçen gün dinlediğim değerli söz. evet.
gerçek islama uygun beyan.
annesinden bahseden bir arkadaşın sözüdür.diğer kadınları tenzih ediyordur muhtemelen.
keşke olmasa ama bazı yerlerde öyle. (bkz: başlık parası)
(bkz: bekaretini satan kız)

bu örneğe göre doğru bir sözdür. evet.
(bkz: başlık parası)

buna ses çıkarmayıp, daha açık giyinemiyoruz diye zırlamaya da feminizm deniyor.
Cariyeliğe onay veren dine inandığını söyleyenin kabul etmesi gereken gerçek...
islamın tek sevdiğim yönü.
Bir insan bunu nasıl söyleyebilir söylüyorsa insan kılığına girmiş .....
işin asıl garip kısmı kadınların bu durumdan gayet memnun olmasıdır. Bugün bir çok kadın fiziksel özellikleri sayesinde para kazanmaktadır ve hallerinden gayet memnunlar.
güncel Önemli Başlıklar