bugün

geçen sezon starda başlayıp show tv den biten hülya avşarın başrolünde oynadığı sit-com dizi.
dünyanın bütün büyük savaşlarının sebebinin bir kadın olduğunu düşünürsek..
kadın isterse !!! Asla bir kadınla düşman olma.
(bkz: kadınlar ne ister)
bir söz vardır;
yakışıklı erkeklere dans etmesini bilmesekte,kartalların ucamadıgı,sahınlerın bıle yuva kuramadıgı yerlerde,seytanlarla dans etmesini bliriz...
kadınlar, dünyayı yerinden oynatabilecek güce, erkeklerin yaptığı her işi yapabilecek kapasiteye, direnilmesi gereken her noktada savaşacak ve ayakta kalacak iç disipline, acil durumlarda çözüm getirebilecek beyne sahiptir. Yaparsa, çok daha iyisini de yaparlar. Yapmaması; sevgisinden, erkeği var etme, hevesini kırmama isteğindendir. Yapabildiklerini göstermemesi, bir adım geride durması, sevgisine duyduğu saygıdandır.
Elde edemeyeceği hiç bir şey yada hiç kimse yoktur . Bu kendi zekasının kıvraklığından ve ciddi anlamda tehlikeli bir tür oluşundan ileri geliyor olsada çoğu zaman avının aptallığı veya avlanmaya hazır oluşuda duruma zemin hazırlar .
şu sıralar star tv'de tekrarı yayınlanan dizi.
star tv açıklarını kapatmak için her 2 senede bir yayınladığı * dizi.
şeytana bile pabucunu ters giydirir. bakmayın, havva istemese yemezdi o elmayı.
Erkeğe herşeyi yaptırtır diye devam eden cümledir. Yanlıştır çünkü bi kadına kanan erkek erkek değildir. Onun doğru bir kadın isterse köpeğe / salağa herşeyi yaptırtır dır.
hülya avşardan nefret ettiğim ve onun dizideki hale gelmesini düşlediğim an.
iki perdelik, komedi.

izlemesi eğlenceli, iyi ki gitmişim dediğim bi oyun. güncel konulara harikulade giydirmiştir ki bu güzel sokmaların sonunda oyun arasında salonu terk edenler olmuştur.
http://www.izmir.com.tr/I...ts/thumbs3/event22493.jpg
başrollerini ayhan ışık ve hülya koçyiğitin paylaştığı 1965 yapımı nejat saydam filmi.
ayhan ışık abimizle hülya koçyiğitin oynadığı film. bu filmden bir kesit var. bu kesit ile çekilmiş bir şarkı var. onu arıyorum. bulana 1 milyon dolar vereceğim. çünkü şarkıyı hatırlamıyorum. kesitde sanırım ayhan ışık abimiz hülya ablamıza aşkını itiraf ediyor gemide. konuşmaları duyamıyorum çünkü klipe monte etmişler. şarkı da güzeldi. keşke bir kez daha dinleyebilsem.
Madem yasak aşkları öven dizi istemiyorsunuiz bunu izleyin derim ben yasak aşkı öven bir dizi değil.
Ay yapım ve mint ortaklığıyla çekilen 2004 yapımı dizi. Evet, ay yapım.
isterse verir istemezse vermez. siz tavlamıyorsunuz o ortamı yapıp tavlatıyor.
Deniz çakır'ın geviş getiriyormuş gibi ağzını bir sağa bir sola büküp durduğu sahneler ve hülya avşar'ın itici derecede yapay ve kasıntı oyunculuğuyla aklımda kalacak olan bir türk dizisi. Eski dizileri tekrardan izlemeyi seviyorum. Bu diziye de geçenlerde youtube'da denk geldim. Deniz çakır'dan ve hülya avşar'dan irrite olmak isteyenlere tavsiyemdir.
görsel
aynen böyle..