bugün

Sıkıcı bir hewal uydurması. Başlıkta asker der, hikayede polis olur... Bir de hiç okumadan bunu yazar bu amipler.

Bakalım burda kimler düşecek,,,
osur osur ipe diz. tam açıklaması bu. şu da var tabi;

(bkz: götten element uydurmak)
(bkz: cool story bro)
Onun gibiler yoklukta bile gitmez.
Asit çukuruna atın gitsin.
Bu yüzbaşı olsa olsa amerikalıdır aptal olmaymış.
Mk öyle bi durumda sikerler onu yapanı.
Hayır ölüye yaptığı için değil pkk lı bi eşeğe yaptığı için.
Bide başlık asker hikaye polis yazanda ptt memurudur mk.
Olamaz olamaz !?. Yüzbaşı değildir o kenan komutandır.

Yalnız güldürdü yalan yok. Diyaloglara bakın amerikan filmi çeviriyorlar sanki mk. Bu orospu çocukları yalan atmayı bile beceremiyor birde devlet kuracaklar ahaha.
kabataş vakası kadar palavra olandır.
Götten uydurma haberdir.
Hayaller
Er - Gelme ölüyü beceriyorum
Yüzbaşı - çıldırdın mı sen?

Olması gereken ise
Yzb: nabıyon lan sen?
Er : komutanım çavuşu tokatlıyorum
Yzb: senin avradını sikerim amk çocuğu kerane mi lan burası.
Bu kadar aptallık olmaz. Lanet olsun adamım sen kafayı yemişsin.

Ulan bari düzgün atın amk.
Sözlükte insan olmadığını bir kez daha gözler önüne sermiştir. Olayın doğruluğunu veya yanlışlığını geçiyorum söz konusu karakterler asker ya da polis olarak değerlendirilip hepsinin kişilikleri üzerinden de doğru orantı yapılıyor iyilik düzeyinde. Ne yani asker polis olunca tecavüz olmuyor mu ? Asker polis olunca mükemmelliğe mi ulaşılıyor? Bir insan asker de olsa eğer karaktersizse karaktersizdir.Bu olaya ihtimal vermemekle kişisel çerçevelerde değerlendirilmesi gereken durumu reddediyorsunuz.Direkt olamaz diyorsunuz.Yanlıştır,cehalettir.
Askerin migdesi kaldirmisa iyi yapmis amk.
Klasik PKK'lı iftirası. Zamanında bu tarz çirkin iftiralar için üst rütbeli bir subay orada görev yapan kolluk güçlerimizi kastederek "hepsi yakışıklı, boylu poslu arkadaşlar, ne işleri olur" türünden birşeyler Demişti.
entryi yazanı da verdiği kaynak da hiçbir sikime benzemeyen iddiadır. ancak böyle yalan dolanla geçinin orospu evlatları.