bugün

natürel içten samimi masumeneön yargısız kişisel bi görüştür.

akıllı kadın otu boku ister lüks lokantalarda yemek ister ayy canım bu çok hoş elbise nolursun alalım deyip kafa zikerken salak kadını kurmalı oyuncak gibidir eline ne verirsen onu harcar akşama kadar seni bekler açta kalsa sesini çıkarmaz üst baş istemez tam evlenmelik amk.
"Paşam kusura bakma, cephaneyi yanlış cepheye taşımışım :S:S:S"

Ne icin salak olmali noktasi muglak olan durumdur. Bazi seyler icin dogru, bazi seyler icin yanlis.
ancak zekâ özürlü bir erkeğin isteği ve hayali olabilecek bir hede.
ister ki, sorun yaşamasın, zekâ geriliği yüzüne vurulmasın, mahcup olmasın.
Haklıdır.
Ersoy ulubey senin tarif ettiğin kadın salak değil aşıktır. Senin bütün öküzlüklerine ve hatalarına göz yumabilecek kadar aşıktır. Tek istediği senin sevgindir bu yüzden başka hiçbir şeyde gözü olmaz. Seni kullanmaz.

Zaten tüm göz yumanları salak olarak görüyorsunuz. Bilmediğiniz bir şey var biz her şeyin farkındayız sadece görmemeye çalışıyoruz.
bağırarak söylüyorum gerçek çarpıcı bi realitedir. evet...
herkes kendi mükemmelini arıyor dedikleri bu demek ki.
Aklı yok fikri var dedikleri bu olsa gerek. Çok saçma düşünceler. Açıklama girmek niyetiyle başladım yazmaya ama, hoş bu zihniyetle anlayacağını da pek zannetmediğimden vazgeçtim. Gerçi vezir yada rezil olmak senin tercihin tabi. Hayatın da başarılar dilerim.
salak değil de, yeri geldiğinde salağa yatmasını bilmelidir. zira salak bir insanı kimse etrafında istemez, kadın olsun erkek olsun.
Kadın dediğin şiir yazmalı,
Kadın dediğin rakı içmeli,
Kadın dediğin gülümsemeli,
Kadın dediğin sevişmeyi bilmeli,
yadsınamaz su götürmez gerçektir. evet..
Kadın dediğin sadık olmalı.
Akıllısı ile uğraşmak zor ondan hak verilen düşünce. Evet.
aşırı saçma bir söylem. anneniz var bacınız var niye salak olsunlar.
olmamalıdır. partnerinin salak olmasını isteyen birisi bencildir, hükmetmek istiyordur.
ama yok öyle bir dünya canım.
Bu, ancak ve ancak kendi salaklığını bastırmaya çalışan erkek tarafından söylenebilecek bir sözdür.
Anne kişisinin, " seni doğuracağıma taş doğursaydım" diyebileceği varlıkların zerre hicap duymadan söyleyebildikleri söz öbeciği.
Ne salak kadınları ne de salak erkekleri hayatınıza sokmayın, kendinize saygınız olsun her daim.

Ayrıca troll olmak ne bileyim başka, bambaşka bişey,... Bu değil!
yaygın bir erkek düşüncesidir.

düşünen, sorgulayan, zeki bir kadın çoğu erkeğe yorucu, az soru soran, kurcalamayan, tartışmayan, ortaya bir benlik koymayan kadınlar ise daha cazip geliyor. çünkü bu daha kolay.

yalnız bu aklı başında, kişilik sahibi, bir kadınla cinselliğin yanında arkadaş olmak, konuşmak isteyen erkekler için geçerli değil. onlar için kadın bir "bütün".
zeki kadının ne kadar çekici ve seksi olduğunu bilmeyen yazar başlığıdır.
Benim için kadın dediğin akıllı olmalı..
Okumalı, meraklı olmalı. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biridir cahillik ve aptallık.

Kadın dediğin yeri gelecek siyaset bilecek, yeri gelecek felsefe bilecek, yeri gelecek senle oturup rakı masasında dertleşecek ok.
cıks katılmıyorum. zeka oyunları ile alt etmek için uğraşamayacağım biri ile birlikte olamam. sıkılırım *
güncel Önemli Başlıklar