bugün

Kadın cinayetlerini normalleştirmek gibi bir düşüncem, görüşüm ya da planım olmadı, olamaz. Benim paylaştığım şey bir fotoğraf ya da propaganda aracı değil, Haber küpürü. Bu haber bir haber sitesi tarafından bu manşetle aktarıldı.

Bunu da kara propaganda uğrunda klavye bozmaya hazır sosyal adalet savaşçılarının ne düşündüğünü umursadığım için yazmıyorum. Kimsenin ne düşündüğünü hayatım boyunca bir saniye umursamadım. Yukarıda yazılanları da görmüyorum.

Tüm Uludağ sözlük kamuoyuna duyurulur.
(#41995334)

kardes, paylasimin bir gazete kupuru olabilir. lakin, ekledigin baslik ile kupur bir araya gelince ustte ki gibi bir intiba yaratmis oluyorsun. yani, bir kadin öldürülüyor, cinayet isleniyor ve sen bu haberi "adamlikta bugun" basligi altinda paylasiyorsun. oldu mu bu simdi? olmadi!

edit: hayda. birine yanlis yaptigini soylemek, uyarmakta suc oldu. kadin cinayetlerini adamlik olarak niteledigi icin tepki gosterip bunun bu sekilde olmamasi gerektigini belirttik diye gerizekali olduk amk.

kardes, paylastigin haberin ironi yapilacak bir tarafi mi var ki, gulup gecelim!
Ben bunu Türkiye'de böyle yaşayan milyonlarca gerizekalı erkek olduğunu göstermek amacıyla ironi olarak yaptım ama Uludağ sözlükte ironi yapmak bu sonuçlara sebep oluyor. Neyse benim hedefimle sizin düşünce yapınız örtüşüyor.
Bazı konular maalesef ki ironi kaldırmıyor.
Bu adamlar bu cinayetleri "adamlık" olarak gördüğü için işliyorlar zaten.
Hata eden sözlük olur. (bkz: ölümle şaka olmaması)
Entryi sildim. Bir sjw istediği için değil, linç kültüründen kaçtığım için de değil.

Hayata Benimle aynı yerden bakmayan biri de aynı şeyi söylüyorsa benim düşünce yapım insanların geneline uymuyor demektir.

Abartılı Kadın hassasiyeti ya da kadınlara yapılan pozitif ayrımcılık konularına uzak bir insanım ama yine genel yargıya değer vermek zorunda olduğumuz bir demokratik yapı söz konusu.

Neyse bu kadar büyütecek bir şey de yok ama sildim. En Üstteki yazar hala donuzda.
Uludağ sözlükte tek kınanması ya da göze sokulması gereken başlık ya da entry bu değildir.
Bunun gibi bir çok başlık ve şiddeti güzelleyen entryler var.
Burada bu başlık altına toplanan duyarlı bir kaç insan beni mutlu etti. Ben de desteklemekle birlikte yönetimin genel itibariyle konuya el atmasını istiyorum.
Kara mizahınız batsın o halde. Böyle şeyler normalleştirilip ‘her gün oluyor abartmayın’ demek de beter bir hal. Çok zor değil yahu, kadın cinayetleri üzerinden şakalar, kara mizahlar yapmayın istiyoruz. kadın bedeni üzerinden küfürler etmeyin istiyoruz. Kadın düşmanlığı etmeyin istiyoruz. Fazlasında gözümüz yok. He birde eşitlik istiyoruz, her alanda. Eğitilmez olduğunuz için her an her yerde dile getiriyorum bunları, ne alaka demeyin.
Adam ne amaçla yaptığını açıklamış ve bunu sizin düşündüğünüz amaçla yapmasınında, mantığı yok.
kadınların birçok vakada erkeği çıldırtırcasına tahrik ettiğinin de farkında olup olaylara rasyonel yaklaşan sözlüktür.
https://m.uludagsozluk.com/e/42020917/

Girdiği entrye bak. Seni vicdansız.

Kadın cinayetlerini normalleştirenlerin hepsine yazıyorum bunu:
Ne yazdığınıza dikkat edin. Çocuğumu bir daha görmek nasip olmasın ki hepinizle tek tek uğraşırım.

Edit: entryi silmiş vicdansız insan. Umarım sevdiklerinin başına böyle bir şey gelmez.
Sözlükten ziyade zihniyet.

Kadından ziyade "insan" ölümü.

Ölumden ziyade cinayet.

Cinayetten ziyade canavarlık.

Sen sadece bir insan değil, kadınını, çocuğunun anasını, çocuğunu öldürüyorsun sayın şerefsiz!
Öldürülen, kaza ile ölen yabancı bir insan değil, bir zamanlar öpücüklere bogduğu boynu bile isteye kesen kocanın katlettiğidir.
Hicbir rehabilitenin fayda sağlayamayacaği bir çocuk kalbini kesen babanın yaptığıdır.
güncel Önemli Başlıklar