bugün

https://www.google.com.tr...-saldiri-10501956-haberi/

Yolda kendi halinde yürüyen kıza yanından geçerken yumruk atan manyaktır. Kız 17 yaşında lise öğrencisiymiş. Memlekete bak iyice çivisi çıktı. Evet.
kimseyi ilgilendirmeyen adamdır. vardır bir sebebi.
belinde torba asılı manyak.
işin ilginci yakalamışlar,adli kontrolle serbest bırakmışlar.kızın burnu kırık bu arada.
adam tinerden veya balliden kafayı yemiş bence. türkiye nin balta girmemiş ormanlarında mağarada yaşayan dağ hayvanının kafayı bulup şehre inmesi sonucu yaşadığı kültür şoku o bence.
bakın abartmadan istatistiki söylüyorum istanbulun %40 ının psikolojisi normal değil.
(bkz: pkk lıların kadıköy de genç kızı linç etmesi)

bu ara kadıköy'de orospu çocuğundan geçilmiyor.
Bazı angutların olayın ciddiyetini hâlâ anlayamadığı olay. O alçak herif yumruğu sadece bir kızın suratına değil, istanbulda kadının sokakta rahatça dolaşabilme özgürlüğüne atıyor.
türkiye'nin en nezih ilçesi kadıköy üzerine oyunlar oynanıyor.
bu da onlardan biridir.

her yerin polis panzerleriyle dolu olduğu bir ilcede ilce sakinleri bunları yaşıyorsa göz yumulduğu içindir.
ilgimi çeken şey psikopat adam değil, hatırlamıyorum diyip serbest kalması oldu..
sokaklar bile cehenneme döndü. kendi annem ve kız kardeşim sokaktayken resmen endişeleniyorum artık!
Aynısı yakınınızın başına gelse böyle trollük taslayabilir misiniz merak konusu. Bazen insan olmakta fayda var.
kendi pislik deyimleriyle, 31 çekmekten çıldırmış, akıl hastası bir kerhane çocuğunun gencecik kıza yumruk atmasıdır.

Başka bir skandal ise bu adamın derhal serbest bırakılmasıdır. Düşünsenize, eşiniz veya sevgiliniz, hiçbir sebep yokken sokakta bir maganda tarafından yumruk yiyor ve vatandaşımızı korumakla yükümlü emniyet güçleri bu magandayı hemencecik serbest bırakıyor.

Ne diyelim bokunuzda bogulun insallah.
ilçenin üzerine oyunlar oynanıyormuş.

Her tarafı terörist olmuş amk ne oyunu.
istanbulda herhangi bir toplu taşıma vasıtasına binmek beni deliler koğuşuna tıkılmışım gibi hissettiriyor.
insanlara saldırıp serbest kalıyorsak ne işe yarıyor bu adliye falan ?
Tinerci bir orospu çocuğudur.
yeniden gözaltına alınmış. umarım bir daha serbest bırakmazlar.
muhtemelen psikiyatrik bozukluğu olan hasta bir adam...
elinde bıçakta olabilirdi, silahta olabilirdi...
herkesin hayatı pamuk ipliğinde dışarıda.
görsel
gerici yobaz bir orospu cocuğunun yumruk atmasıdır, kimin seçmeni olduğu da bellidir.

o kız türbanlı olsaydı o yumruğu atar mıydı o orospu cocugu?

he amk. uyuşturucu almışmış, alkolikmiş... islamdan ala uyuşurucu mu var lan?
Yakalandığında salınıp sonra tekrar gözaltına alınmış olan manyaktır. ilk salan savcının kız çocuğu yoktur herhalde diye düşündürmüştür. Olsa, güzel bir muamele çekilirdi bu manyağa içeride.