bugün

Gülmek için izliyordum arada, Şeyh Pir saçmalamasından sonra bıraktım daha dayanamadım.
Bu ülkeye bela olmuş şarlatanlardan biri de o dur.
sol framede görünce geberdi diye sevindiğim şahıscık.
Emir timur,cengiz han yorumlarını gülmek için izlediğim(hatta bazen gülmekten yerlere yattığım)

Mustafa kemal Atatürk yorumlarını sövmek için izlediğim kafada fes ile gezen değişik.
gerizekalı.
bu herifi görünce aklıma tuvalet geliyor.
Yıllardır yalan konuşan, Ataturk'e dil uzatan samimiyetsiz bir o kadar da bilgi yoksunu soytarı.
bazen saçmalasa da genel olarak bakıldığında öyle kolay kolay söylenmeyecek şeyleri dile getirebilen cesur bir adamdır.

sistem tarafından sevilmez böyle adamlar.

birkaç it saldırır ancak.
sadece sistem istediği için.
çengelköy'de oturur kendileri. çok yakın bir dostum kapı komşusu ve kendisine üstad der. bu adam da çok sevdiğim ve yıldız teknik'de endüstri mühendisliği okuyan bir arkadaşım. inancın insanların gözünü kör ettiğinin kanıtı gibi.
mısır oğludur, mısır yani aldın inceyi...
Kendisine üstad diyenlere cevap vermiştir;

https://youtu.be/prt7u7VvlmA
ışid'e göre katli vaciptir. çünkü ışid'e göre ak partiye dayanaklık eden ve hocalık yapan herkes münafıktır ve katledilmelidir.

nasıl? dincilikte sınır yok değil mi? sen dinciyim dersin ama gün gelir senden de dincisi çıkar.
(bkz: fesini siktiğim)

bir çomar.
görsel
Nedense bütün gerçekleri kendisi bilir.
ilginç bir adam.
Başkasını başkomutan bunu da alim bellerler ya ona gülüyorum neyse.
Fesi varmış diye üstad oldu. Ben dünyayı kurtarmaya gidiyorum.
Yılmaz morgül' ün tarihçi olmuş hali.
boş işlerin üstadı.
hakkında entry girmeye değmeyen zerzevatlardan birisidir..
kullanılan klavyeye kaybedilen zamana yazıktır..
üstadı bir deli olanın zekası ne seviyededir diye düşündüren boş teneke.
büyük üstad, değil mi şeyh pir efendi? evet öyle...
Türkiye'nin en donanımlı, en iyi tarihçisidir.
türkiye'nin özeti. adam hukuk mezunu ama tarihçilik yapıyor. inşaat mühendisi mezunu olup doktor olmak gibi.
büyük üstahahahahahaha.