bugün

virüslere benzer kendisi. topluma mal olmuş önemli isimleri emer, onlar hakkında atıp tutar ve ardından prim yapar. önemli insanlar olmasa o bir hiç. ki zaten hiç.
kendi deyimiyle fino köpeklerinin havlamasına aldırmayan son osmanlı. osmanlı yakışıyor üstada be..

https://www.youtube.com/watch?v=xFdOWeMBLIw
Kemalistlere nasıl koyduysa!!
Hakkında 3 bine yaklaşık entry girilmiş bir tarihci üstadıdır.
akplilerin 2 kelimeyle özeti olan kişi.
tarihçidir kendisi ama reel dünya tarihini değil paralel evren tarihini çok iyi bilmekte sanırsam.

verdiği bilgilerin hiç biri bu dünya ile örtüşmüyor.

ayrıca en sevdiğim lakabı ise (bkz: sirk maymunu)
çok büyük üstad. kitaplarını okuduğunuz takdirde nasıl da kemalizmi delik deşik ettiğini görürsünüz. zaten sonradan çıkan yeni yetme tarihçilerin kaynağı da üstadtır..
Zamanında tımarhanede yatmış şahıs. Ayrıca ülkeden kaçtığı zamanlar Almanyada yaşamıştır. Neden Almanya? Neden müslüman bir ülke değil? Adama demezler mi lafa gelince cihad diyorsun ama gidip senelerce gavur ülkede yaşıyorsun. Ciddiye alınmayacak kişi.
ahlaksız ibnelerin hakaret ve iftira atmasıyla daha da büyüyen üstad. ne yani bu tür gavatların karalamalarıyla mı kitaplarındaki ifadelerini çürütecekler?

beyni beş kuruş etmeyen gavatların havlaması üstad ve sevenlerine sinek vızıltısı gelir. çıkın da adamsanız kitaplarını eleştirin. madem deli falan..

yiyor mu? elbette yemez. sizin o kitapları anlayabilip tahlil etmeyi bırak bu ne lan seviyesinde malumatınız var bu konular hakkında angutlar.

niye küfrediyorsunuz*

acizlikten.

adam olmayı öğreneceksiniz. olmayı beceremezseniz denize döküleceksiniz ..
iyi ya da kötü olmasını pek önemsemediğim fakat deli raporunu haksız yere yatmamak için almış tarihçidir.

kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yönlendirmeyin at hırsızları.
adam islami sonuna kadar yasadigini soyluyor, mustafa kemale etmedik hakaret birakmiyor, en ufak modernlik ya da cagdasliga aleni sekilde seytan icadi deyip geciyor, ancak tum bunlara ragmen erkege vacip sifatinda olan sarik yerine osmanli fesi takiyor ve kravati olmadan disari cikmiyor. kardes bu nasi celiski. ve hatta yine vacip olan sunnet sakalindan ufacik bir emare yok. kaldi ki sakala jilet vurmak haramdir. ona rahmen sinekkaydi tras oluyor. lutfen biraz tutarli olalim ya.
tanım: tarihçi olduğunu iddia eden bir çeşit inanç tüccarı.

--sözün özü--

toplumumuz tarih boyunca savaşlar görmüş, türlü badireler, tacizler, yıkımlar atlatmış kan ve göz yaşlarıyla ayakta kalabilmiş
bir toplumdur. dönem dönem görüş ayrılıkları yaşasa da; ilkin bu ayrılıkları körükleyenleri, daha sonra da kendi ayrılıklarını ortadan kaldırarak ayakta kalabilmeyi sürdürmüştür.

söz konusu şahıs toplumumuzu kutuplaştıran; onlar, şunlar, bunlar diyerek farklı farklı görüşlere sahip insanlara; etrafındaki düşünmekten yoksun güruhun da desteğiyle hakarete varan ithamlarda bulunan, bilmem kaç dolar için kin kusan bir saygısızdır.

kullandığı dini terim ve birtakım toplumsal karşılığı olan ifadelerle, kendisini izleyen cahil bırakılmış kitle tarafından son dönemde oldukça popülerleştirilmiştir.

hazır enrtyi okumaya devam ediyorken, bir parantez açmak istiyorum. ben boş zamanlarımda uluslararası tarihi kaynakları yabancı dil bilgim elverdiğince okumaya çalışırım. size verebileceğim tek tavsiye siz de okuyun. en azından ilk duyduğunuz yargıları kesin doğru olarak kabullenmeyin, "savunmayın" demiyorum bile. kapat parantez *

hakkında tek kelime edilmesinin dahi safi zarar olan bu şahıs ile ilgili entry gireceğimi düşünmezdim ancak şahsın şu sözleri eminim vicdanı olan her Türk gencinin kalbini incitmiştir.
“Siz Osmanlıyı işgalcilerin mi yıktığını zannediyorsunuz? Hayııır! Osmanlıyı yıkan Mustafa Kemal’dir. Mustafa Kemal,16 Mart 1920’de çıkarttığı bir kanunla “Osmanlı imparatorluğu ebediyen münkarizdir ” kararını alarak Osmanlıyı yıkmıştır.”
keşke bu şahsın ihtiyaçları devlet tarafından karşılanıp bir akıl hastanesinde tedavi görseydi de bu sözleri sarf etmeseydi.
keşke dişimizden tırnağımızdan arttırdığımız vergilerle maaşını alan savcılar yala**lık yerine görevlerini yapabilseydi.
çok şey istiyorum değil mi?
lanet olsun.

--sözün özü--
ciddiye alınmaması gereken köktendinci tarih uydurucusu. lakin devletin başı bunu ciddiye alıyor, onu napacaz bilemedim.
görsel
bir mısır tarafından doğurulmuş yalancı bir tarihçi.
dondurmacıdır.
Eline dürbün alıp sadece karşıdaki aracın amblemine bakıp konuşan kişidir. Önü arkası doğru yada yanlış sorgulamadan buna inanan bir toplum vardır.
kendisine inananları görmemizi sağlayarak ülkenin zeka seviyesinin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

ulan şaşırmıyorum artık zahahahakdkfjkfj.
kıraathane sohbetlerini, ülke gündemini etkileyecek safhaya taşımışdır.
Gelmiş geçmiş en iyi tarihcidir.
Tipik münafıktır. Seni beni birbirimize düşürür.
gerçek adı, kadir mısırbeyinlioğludur.
kendisinden çok şey öğrenebilirsiniz; ne diyorsa tersine inanın.
fesi kafasında güldürür.
cem yılmaz ve ata demirer ikilisinden bile daha iyi komedyenliği vardır.
fakat değil ilber hoca,5 yaşındaki çocuk kadar bile tarih bilgisi yoktur.
Deli dediler, dedirtmem dediğim tarihçi.