bugün

Mehmet akif ersoy a hain dediğinde beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Sayın üstad bozuntusu senin dilin mehmet akife uzanmaz zorlama boşuna. Haddini bil!
görsel

canlı örneğidir.
O değil de bardakta misir da ne yenirdi simdi.
Tarihci.
Zamanında çok güzel çalışmalarda bulunmuş günümüzde delirdiğinden dolayı saçmalayan ve kendisini tarihçi zanneden zat-ı muhterem. Rıza Nur'un hatıratlarını değiştirerek yayınladığını düşünülür özelliklede atatürk ile ilgili olan kısımları.
neden fes konusunda bu kadar takıntılı olduğunu anlayamadığım kişilik.

yav kadir abi; senin giydiğin fes 2.mahmud zamanında geldi; hani senin safında olanların "gavur" dediği mahmud. sen neden fes de bu kadar ısrarcısın?

madem bir şey savunacaksın bari tutarlı ve samimi ol. sana tavsiyem fesi çıkarıp kavuk giymendir; en azından savunduğun düşünceye daha yakın bir kılık kıyafete bürünmüş olursun.

sana cevabımı senin hiç sevmediğin ama benim için yol gösterici olan insanlardan birinin bir sözüyle vereceğim.

akif'in cami avlusunda gördüğü ateiste söylediği gibi;

"cancağzım, bari küfründe sebatkar olsaydın".

hadi eyvallah, allaha emanet ol.
ilber'den daha iyi bir tarihçi.
Üstad sıfatını hakeden tarihçi. ilber'den iyi.
Lozan ın hezimet olduğunu açıklayan ve kemalistleri kudurtan üstad.
dünya'da osmanlı tarihini en iyi bilen kişi olarak kabul edilen üstadımız.
amına koduğm pezevengi bi gebermedi.
kendisi 9291717 tane dil bilmektedir.696965 tane üniversite okumuştur.
Hülagü han adını duyunca sinirden titreme krizi geçirdiği rivayet olunan osmanlıcı/arapçı fesli yobaz.
yine şalvarına fesine hakaretler edilen üstad. tabi açıp kitaplarını okuyup eleştirecek ne bir zeka var ne de o kitapları anlayacak bilgi ve kapasite..

son kitabı muhtemelen, 5816 nolu kanun kalktıktan sonra çıkacak olan üstad, son osmanlı. bu kitap yazıldı biliyorum..

üstad kemalizmi kevgire çevirmiştir. bu kadar üstüne havlanması doğal.
katiksiz o.cocugu olma potansiyelini iyi gosteriyor
80inden sonra popi olunca, şımarık çocuklar gibi coştukça coşan püsküllü garip herif.
bu adamın olayı tamamen bu konunun belgesi odamda vardı bilseydim getirirdim yada bişey anlatıyor bu şu kıtap da vardı ama konunun buraya geleceğini bilsem işaretlerdim üzerine kurulu zaten hepsini geçtim atatürkün ruhu ile konuştum diyen birine inanan gerizekalıdır.
Bizlere gerçek tarihi öğreten üstad.
çakma üstad.
Böyle buyuk alimler varken ilber ortaylı gibi cahil ve cakma tarihçilere ihtiham edilebilmesi gerçekten bir facia ülkemiz için ve osmanlının geleceği adına...
bu mısırlı kadri amca zamanında vatandaşlıktan atılmıştı
nasıl geri alındığını bilen varmı.
düzenbaz ın önde gideni, zamanında kürdistan için abd nin kendisi ile de görüştüğünü söyleyen çözüm sürecinin önde destekçilerindendir. anlaşılan biraz finans sorunu yaşıyor ki sürekli saray şakşaklığı yapıyor bu aralar.
kendisi gibi köpeklerin eksileyerek destek verdiği köpektir.

ulan eksileyen şerefsiz, şehit askerlerimizi sırt üstü mü yoksa yüz üstü mü düştüklerine göre müslüman veya kafir ilan eden bir köpek, şehitlerimizin bir kısmını tekfir etmiş olmaz mı?

sen de onun gibi bir köpek olduğun için eksileyip, kaçıyorsun... yaz bakalım nickin nedir de dolaylı değil, direkt söveyim yedi sülalene.. lan bölmediğiniz bir şehitlerimiz kalmıştı, onları bile böldünüz a fitneci köpekler!..
Kafasında fesiyle bir garip şizofren diyeceğim de, adam garip değil, bildiğin ırkçı, bildiğin hadsiz, bildiğin şeriatçı. Ama dinlemeye başladın mı dinletiyor iyi hatip... şizofrenliği ise tıbbi tescilli.
mehmet akif ersoy'a bile hakaret edebilen bir canlı. allah yardım etsin yaşı epey var beyni hamsiköy sütlacını döndüğü için normal karşılamak gerek sözlerini.
yine orospu cocuklarını havlatmış olan üstadların üstadı. yetmiş adet kitabı yüzlerce konferansı ve kemalizmi delik deşik etmesi ile gönlümüzdeki yeri apayrı olan adamdır.

haşhaşileri kovalayıp çukura gömmesi ise unutulamaz.