bugün

7 haziran seçimleri öncesi akp gemisinin batacağını düşünerek gemiyi ilk terkeden kişi olmuştu.

Buna hâlâ üstad diyen akp'liler var.

AKP mitinginden bir örnek;

Davutoğlu: malum partinin lideri asgari ücreti arttıracağını söylüyor.

Akpliler: yuuuhhhh!
koruma kanunu kalkarsa kurtuluş savaşının arkasında var olan gerçekleri anlatacağını söyleyen kişi.

gençken bir konferansta anlatmış ve eskişehir askeri cezaevinde yatmış bu sebepten.
Tarihe adeta ayna tutan üstad.
tarihe adeta yarrak tutan üstad.
Tarihin adeta ırzına geçen üstad.
gördüğüm en boş insan bu sikkodan daha doluydu dediğim mahlukat.
https://scontent-frt3-1.x...6c7ba4e61&oe=57007943
tayyip le mi ters düştü noldu bilmem ama iki dakikada piyasadan silindi.
Nedense sevmeyenleri ateistler ve kemalistler dir. Kadir Mısıroğlu; Üstad, belgeleri konuşturan yaşayan tarihtir.
propagandist, komplo teorisyeni sözde tarihçi bir adam.
2014 kasım aralık gibi fatih camiinde bir cenazede görmüştüm bunu. bizim üniversitenin tarih bölümünün bir hocası ölmüştü. bende arkadaşlarla öylesine cenazeye gitmiştim. bizim hoca da kadir mısıroğlunun akademi görmüş versiyonuydu zaten. her neyse kadir yürüyemiyordu yanında iki tane müridi onu taşıyordu. o gün dedim heralde ölecek bu da yakın zamanda. ama hala yaşıyor.
yalan ve iftira ile hayatını idame ettiren yeni türkiyenin kafasında otomatik fes oluşan "düşünürü"
(bkz: üstad)
nam-ı diğer üstad. açık ve net.
gebermesine çok yoktur,hasan'ın yanına gömsünler.
fesi türk takkesi sanan deli bi amca.

öyle böyle değil harbiden deli, akli melekeleri pırrr diye ucuvermiş.

sırf iktidar odakları götü yalamak için buna üstad, tarihçi falan diyen var. bu kadar alçaltmayın amq kendinizi. siz de biliyorsunuz ki, bu muhterem, siparişle tarih yazan biri. bu ülkenin kurucularına bok atmaktan gayrı vasfı olmayan biri.

delilik konusu hakaret değil, yanılmıyorsam raporu da var.
Akif düşmanı, Atatürk düşmanı, kendini beğenmiş bir adam. Necip Fazıl'ı da sevmez.
Bir emekli imam (bkz: Mehmet Ali Öz) dediklerinin palavra olduğunu ortaya çıkarmıştı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde
Tayyip Erdoğan'a oy vermeyenleri de küfürle itham etmişti.
Kendisi tarihçi değil. Bununla ilgili bir diploması, belgesi yok. Sadece tarih araştırmacısı ve gazeteci elbette.

yiğidin harmanlandığı, Karadeniz'in incisi Trabzon'umuzdan nasıl cumhuriyet ve Atatürk düşmanı böyle bir adamı çıkarabildik bir Of'lu olarak inanamıyorum.
Rum asıllı deli raporu olan. Kendini tarihçi sanan yalancı Pezevenk.
Sadece kendi bildiği doğruları tarih sanan yaşlı amca. Yapacağı başka is yok gibi 5 vakit Milliyetçi anlayışa giydirir. Çevresinde topladığı kesimi artırması mümkün değil. Tek düze gider öyle kendi yolunda. Tahriklerine kapılmamak lazım.
Büyük Atatürk dusmani Osmanlı sevdalısı..
kemocan kırbacı.
Türkiye cumhuriyeti nin mevcut en iyi tarihiçisidir.
Ciddiye alanlarda var bu adamı. Tarihin t'sinden haberi yok.
Bir ara atatürkün ruhuyla konuştum, karl marx cindir, stalin nazileri ayetel kürsi ile yenmiştir gibi saçmalıkları vardı.
aslında şaşırılmaması lazım. trabzon ve rize halkınıngenel olarak kendisinden pek farkı yoktur.
lozan kitapları, ermeni, rum mezalimi seti bulabileceğiniz en kapsamlı bilgileri içerir. belgesiz veya hatıratsız kitaplar değillerdir. ingilizce, almanca, osmanlıca ya hakimdir. abdülhamid , abdülaziz, vahidettin kitapları mustafa armağan ve türevleri ergen tarihçiler için birincil kaynaktır. çıkardığı dergilere bakarsanız arşiv nedir nasıl tutulur anlarsınız. yahudi hakkında geniş çaplı bilgisi vardır.

savunduğu ve iddia ettiği argümanları çürütün bu adamın görünüşüne sallamayın.

tanım: dikkate alınması gereken bir araştırmacı.