bugün

Aşağılık siyasal islam zihniyetinin cisimleşmiş halidir. Atatürk duşmanlarının, cumhuriyet düşmanlarının, şeriatçı yobazların borazanıdır.
anglosaksonların tr deki uzaktan kumandası.
ölmedi mi daha o it?
nerde bir trabzonlu, rizeli, gümüşhaneli var atatürk düşmanı. neden acaba?
görsel

Kahramanmaraş dövme dondurması, Maraşlı Osman Ağa'nın orkide"yi salep yaparken tesadüfen keşfettiği tatlı. "Salepli karsambaç" olarak başlayan tatlı, üç kuşak sonra "Maraş dondurması" olarak tanınmaya başlamıştır. Kahramanmaraş dondurmasının en önemli özelliklerinden biri, keçi sütünden yapılmasıdır. Aslen Türkiye'de sadece sakızlı dondurma vardı ve tarifi Osmanlı imparatorluğu döneminde 300 yıldır gizli tutuluyordu.

Kaynak:wikipedia.
Dünyanın en büyük yunan milliyetçisidir.
tüm atatürk ve laik cumhuriyet düşmanlarını cenazesinde görebileceğimiz fesli makarna.
yunan hayranı pezo. öldüğünde yunanlardan bir taziye beklemiyor değilim.bu adam mehmet akif ersoy'a
da hakaret etmiştir. https://www.internethaber...karet-iddiasi-407506h.htm bu sözlerde cennet mekan istiklal şairimiz hakkında ağza alınmayacak hakaretler eden(pezevenk) de yine kendisidir.

arkadaşlar!bu melun kurtuluş savaşında milli varlığa düşman cemiyetlerden teali osman, kürt teal, cemiyeti ve hürriyet ve itilaf fırkalarının günümüzdeki temsilcisidir.

hemen ölmesini isteyenlere de anlam veremiyorum. çanakkale şehitlerine bile küçümseyici tavırla bakan bu adamın hemen ölmesi acı ,feryat figan çekmeden göçmesi adil değildir.

girsin yoğun bakıma, çıksın yoğun bakımdan.girsin ir daha çıksın. parmakları da teker teker inş.

allah; türk ve islam düşmanlarının layığını en kısa zamanda verecektir.
allahtan acil şifalar dilediğim az önce üç
kulhü üçte fatiha suresi okuduğum
türkiynin gelmiş geçmiş en iyi tarihçisidir. net...
Allah cehennemde venizilos ve kadınlarımızın ırzına gecen Yunan piçlerine komşu olmasını nasip eyler inşallah.

Umarım bu kadar kolay ölmez.
Ölse de kurtulsak bu boş zattan.
allah bu sefer de öldürmezse artık ne diyeceğimi bilemiyorum.
bu kişi için harcanan, doktorlarımızın, hemşirelerimizin, memurlarımızın mesaisine, elektriğe, suya bile değmeyecek bir canlı.

cephede düşmanım benden su istese suyumu bile paylaşırım ama bölücü, ajan, fitneci yaşadığı topraklara ihanet etmiş herhangi bir insan için parmağımı bile kaldırmam.
ahlaksız bir adam.
Yunan yar.ağının tadını merak eden dinayet işleri başkanı tarafından ziyaret edilen vasıfsız.
ak put çular korkmayın la acı patlıcanı kırağı çalmaz

zaten oraya gitse atatürkten yiyeceği tokadı sayamaz

yunan veterinerlerine emanet edin onu.
KEŞKE YOĞUN BAKIM GALiP GELSEYDi.

görsel
Hasta yatağında bile fes takan adam.
Yalnız Yoğun bakıma almazlar o fesi.
Yazık, zavallı bir kişi...
Başında ki fes ile Osmanlıcılık yapmıyor mu?
Gülünç durum olmaktan çıkıp bu kadar cehalet okuma ile olur diyorum.

Osmanlı fes, tamam; sıradan cahil sürüsü fes anlamını Osmanlı da kimlik olarak anlayıp başına fes takıp Osmanlıyım diye gezer saçmalar da bir tarihçi olarak bir kişi nasıl fesi Osmanlı simgesi olarak görür ona şaşıyorum.
Her halde alzheimer durumu olmalı.
Öyle dursun orada. Ne bir adım geri, ne bir adım ileri.
Mustafa kemal atatürk düşmanlığının yanısıra milli mücadeleyede düşmandır.
"Keşke yunan galib gelseydi" ve 10 kasım saat 9 u 5 geçe kenefe girin" zırvaları hafızalara kazınmıştır.

Saçma sapan ve sapıkça düşünceleri yüzünden halkın büyük çoğunluğunun nefretini kazanmıştır.
Tarih konularında uydurduğu çok büyük safsataları vardır.
Çok konuşunca çok bildiğini zanneden avaneleride bunu iyi bilir.
ne yoğun bakımı ya getirin bi şeyh adamakıllı badelesin hiçbirşeyi kalmaz.
gebermesin sürünsün.
hadi ama artık amma beklettin milleti ölüyorsan öl amk.
Ne olur ölmesin diye dua ediyorum...
Sürünsün pezvenk!
güncel Önemli Başlıklar