bugün

lagım farelerinin korkulu rüyası.

80 küsür yaşındadır..

işte mücadele ettigimiz kendini çok çok fiyakalı ambalajlara sarıp satan zihniyet bu. çapları 80lik bir yaşlı insana nefret kusmaktan öteye gidemiyor..

bu kadarlar..
tarihe tarafsızlık ilkesi ile bakamayan kimse.
meymenetsiz bunak.
büyük bir tarihçi.
Başlığı her gördüğümde nihayet diye açıyorum ama nafile.
Vedat Uşaklıgil'in öbür tarafta canına okuyacağı 3 kişiden biri.
Diğerleri için;
(bkz: rıza nur)
(bkz: abdurrahman dilipak)
bulaşık makinemin kapısını açıp kapatırken çıkan ses benim için bunun kuru gürültüsünden daha değerlidir.
kafasına geçirdiği fesin bile utanç duyduğu çukur bile olamayacak 2 ayaklı amip.
Büyük bir entelektüel birikimi sahiptir. Burda üstadın hakkında olumsuz entryler giren dış mihrakların gönüllü piyonlarının toplam kitap sayıları üstadın kütüphanesindeki kitap sayısının binde biridir. Durum buyken üstada deli demek ayrı bir hezeyandır.
sol frame de her belirişinde belki ölmüştür diye bir heyecan başlığa atıldığım deli raporlu meczuptur. ama hep hüsran hep hüsran.

(bkz: geldi yine fesini siktiğim) demek düşüyor bana her seferinde.
modern tıbbın tüm imkanlarına rağmen maalesef hala hayatta olan tek hücreli meczup.
Mısırın püskülü kafasına kendisi mabadına girmesi gereken şahsiyet. Tez zamanda kurtulmak istiyorum. Şüphesiz balikesirli püsküllü sevmez.
püskül sevmeyenlerin de sevmedigi usta bir moterfucker..

püskül sevmeyene vibratör verelim amk, onu soksun götüne daha fazla haz verir belki..
madir kısıroğlu kuzeni değildir.

az evvel dilim sürçtü. ben de buraya sürçeyim dedim.
Tarih bir meslektir. Bir hobi, asparagas, anekdot yada gevezelik değildir.

Ülkemin içler acısı hali bağrımı yakıyor.
şehitlerimize , bayrağımıza , insanımıza yazılmış istiklal marşını yazan mehmet akif'e küfredecek kadar alçalmış vatan haini.
atatürk ü koruma kanunu'nun es geçtiği şahıs.
Kemalistlerin elini öpmesi gereken güzide tarihçi.
Hawking oldu bu haoa olmedi amk. Yasitlardi galiba.
kemalistler ve islam düşmanları sevmez bu adamı. tarihi bilgi açısından epey bi donanımlı olduğu kesin.
ama , yaşlılığın verdiği bazı apsürt durumlarıda var. üstad necip fazıl'a attığı iftiralar buna 1 örnektir!
Azrail gece yanlışlıkla bunun canını alacağına, Hawking'in canını almış olabilir.
Solcuları belgeriyle yerin dibine sokup sokup çıkaran eli öpülesi tarih sevdalısı.
Şeytanın fes giymiş, edebin kirlenmiş, ölse asla iç sızlatmayacak mahlukat.
yine sapasaglam dönmüştür..

şimdi lagım fareleri düşünsün demek istiyorum..
Rum tohumudur.
güncel Önemli Başlıklar