bugün

her ne kadar kemalistleri kuduza bağlayıp saldırma noktasına getirecek bir tespit olsada yadsınamaz bir gerçektir.
" ben atatürk'ün ruhuyla iletişime geçtim, özür diledi çok pişmanmış " diye ciddi ciddi anlatan adamı " en büyük tarihçi " ilan etmek tam salaklık gibi geliyor.

saçma sapan önerme.
(bkz: raporlu deli)
"Türkiye'de ki" ifadesi ne kadar doğru bir yazım ise o kadar doğru bir ifadedir.
Kadir mısırlıoğlunu kanalların herhangi birinde gördüğüm an televizyonumu kapatıyorum hocam. Profdur, bilgilidir, en iyi tarihçidir orası beni ilgilendirmez, beni ilgilendiren kısım halkı at gözlüğüyle bakmaya sevk edicek düşünceleri savunanlar değil daha geniş bakış açısına sahip kişilerin televizyonlarda varlığı ilgilendirir.
Yanlis tespittir.

Cunku kadir misiroglu cok iyi tarih egitimi olan biri olsa bile bir tarihci degildir. Tarihci olmanin temel ilkeleriyle celisen bir adamdir.

Ataturk un ruhuyla konusmalar cinler aleminde takilmalar falan da ozel hayatidir. Bizi ilgilendirMez.
halil inalcık ve Ayşe Hür'den bi haber olan yazar söylemi. Kadir mısırlıoğlu'nun tek bildiği osmanlı şaaşalı her şey yolunda ama Atatürk dönemine gelince hezimet hüsran deyip geçer. Ha bir de Lozan konferansı için hezimet diyormuş. Allah aşkına kadim Anadolu tarihi sadece osmanlı Devleti' den mi ibaret?.
(bkz: fesli soytarı)
Hakikaten bu adamı dinleyen var lan bu ülkede, atatürkle iletişime geçmiş bu kadir amca, sorma demiş çok kötü haldeyim çağırıyorlar gitmem lazım falan demiş atatürk buna. Lan adamın deli raporu var, kafasında fes var, boynunda kravat. Tarihçi diye gezinen AKP yalakası bir tip.
halil inalcık, ilber ortaylı, kemal karpat gibi tarih eğitimi almış dünyaca ünlü tarihçilerden bi haber troll beyanıdır
her ne kadar kemalistleri sevmesem de bu adamın aklı yerin de değildir ve bi ilber ortaylı olamaz, bu adam efsaneleri gerçek diye yutturacak cinsten.
inkârı gerçekleşemez.

Kadir mısıroğlu bu işte markadır.
fosil uydurması, adamın deli raporu bile var.

yani bu adamın deli olduğunu gösterir. ayrıca tipi de andırıyor bence.

nesnel kanıtlardan gidersek adam salt atatürk düşmanlığı yapıyor. ulan tarih atatütkten mi ibaret?

ama bunun yaptığı tarih anlatmak değil kin kusmak.
Bu cümleyi kuran arkadaşın tarihten ve tarihçilikten,ismail Hakkı Uzunçarşılı'dan, Halil inalcık'tan,Yılmaz Öztuna, Halil Berktay ve hatta Murat Bardakçu-Erhan Afyoncu ikilisinden bi haber olup subjektif bir neo-osmanlı savunucusu olduğunu tescilleyen başlıktır.
bir ironi cümlesidir. kadir mısıroğlunun, tarihçi sayıldığı bir ülkede; cübbeli ahmet, astrofizik profesörü sayılır...
su götürmez gerçek , allah başımızdan eksik etmesin ümmetin aslanı.
zat-ı muhteremleri iü hukuk fakültesinden Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları tarih fakültesine yatay geçiş yaparak "46" no lu diploma ile mezun olmuştur. çok aklı başında olduğu tipine bakıldığı andan itibaren belli olmak ile birlikte, eşsiz tarihi bilgisi sebebi ile kıskançlık yüzünden akademik camiaca karalanmaktadır.
halil inalcık alınmıştır.
kadir mısıroğlu türkiyedeki yürüyen tek festir.
kadir mısıroğlu türkiye de ki en büyük tahrikçidir diye okuduğum başlık.

tarihçi değildir tarihçi olsa duramazsın.
fesini sevdiğim.
bunu bana birakin beyler.

ulan dingil, once sen ki'yi yazmayi ogren de sonra trolluk yap.

tepeden tirnaga cahilsiniz lan. pacanizdan akiyor he.
bunların kafaya göre sabri sarıoğlu bu sene ballon d'oru alır.
masallara inanmayı gelenek haline getirmiş bir kitle için en büyük tarihçi olduğu gerçektir.
kistas got buyuklugu ise komple boydan olcecegimiz icin dogru olan laftir.