bugün

siktiğimin maraş dondurmacısının saçmalamasıdır. kendisi hangi ülkede birisi öldükten sonra insanlar 1 dakika duruyorlar diye saçma bir soru sormuştur. senin aklın ermez fesini siktiğim dümbük. daha 2 güne kadar "shakespeare aslında müslümandır, adı şeyh pir'dir" diyen bir mal, bu konuda yorum yapamaz.
Gayet haklı ya bugün sınava zor yetiştim sırf saygı duruşu yaptıkları için.
işte bunlar hep eğitimsizlik..

lisede felsefe, mantık, sağlam matematik ve fizik görmemiş ve bunları birbirine bağlayamamış insan yorumu..

bu tarz cümleleri ve kelimeler bütününü ben genelde trolllemek için kullanıyorum mesela..

çünkü canım istediğinde hitler'i de dünyanın en mükemmel insanı yapabilirim..

veya nagehan alçıdan daha inandırıcı teyip savunusu yapabilirim..

hadi bunları geçtim.. önce biraz büyümeli insan at babacım şu ergenliği üzerinden..

hofff beni kimse anlamıyor ya kafasındasın mübarek..

üstteki yorumun hiç bir mantıkta izahı yoktur be..

ya da aristo da olabilir evet.. şimdi adamı da çok gömmiyim..

ama şu tarz şeyleri gündeme taşımak bile en hafif tabiriyle işsizlik..

not:izindeyim güya amına koyayım..
(bkz: sen durma ulan püskül)
işte bu tam olarak cahil tahammülsüzlüğü ve hoşgörüsüzlüğüdür.

bunu söylerken elbette maraş dondurmacısının cahil olduğunu kastetmiyorum, o şeytana pabucunu ters giydirir ama beslendiği, sırtından geçindiği kitle cahil.

o da sadece bu kitlenin duymak istediklerini söyleyip, onların tahammülsüzlüğünü ve nefretini körüklüyor.

değil öldükten 100 yıl sonra, öldüğü günün ertesi bile adı anılmayacak, dünyadan yok olup gidecek bir meczup.

her zamanki gibi yine, yeni, yeniden adam yerine koymayarak gerekeni yapabilirsiniz.

ayrıca bir kitlenin cehaleti de o kitlenin "aydınlarına" bakarak anlaşılabilir. boktan bir üniversitenin edebiyat fakültesinden mezun tarihçiler mi dersin, maraş dondurmacısı kılıklı deli raporlu meczuplar mı dersin, aha bunların aydınları böyle tipler işte.

bizim dinlediğimiz, cv'sini okusa tıknefes olacakları adamlara da burun kıvırır bunlar.

çomar işte.
Kendini bildi bileli Atatürk e düşman olmuş birinden beklenen açıklamadır.

Susup oturabilir ama kendisine üstat diyen beyinsizleri galeyana getirmek daha işine gelir.
affedersiniz, şeyimize bile takmadığımız yorumdur.
karaktersiz bir andavalın ayrıca din ile kafasını bozmuş bir din tüccarının sıçmık ifadesidir.

sen ölünce iyiki geberdi diyeceğiz mesela.
ve asla anmayacağız seni.
öyle pezevenk bir herifsin çünkü!
ülkedeki en temel sorunlardan birisini gösteren mevzudur. insanlar yapılan şeyi farklı algılıyor. adam burada ortaya karışık kusmuş hatta ağzından hacetini yapmış ama ismi yorum olmuş.

böyle ne idüğü belirsiz oluşumlara prim vermemeyi öğrenmemiz gerekiyor ülkece..
Cahil çomar yorumudur.

Herkesi bilemem ama Senin tuğla olduğun kesin. Hatta geldiğin fabrikanın sevkiyat rampasını sikeyim. Evet.
Açlık sınırı altında yaşattığınız insanlar zaten insan haklarına aykırı değil, siktir edin şunu dinlemeyi.
Püsküllü sen içme bokunu çıkarıyorsun.
Kadir püsküllü Mısıroğlu.
hunili saçması ciddiye almamak gerekir.
adamın deli raporu var gençler kendini yunan esiri sanana adamdan bu ülkeye ne hayır gelir size soruyorum.
fazla saydırmayın emir kulu
veriyorlar eline
o da vazifesini yapıyor

zaten duyduğum kadarıyla raporlu
sonuç ? kimse yasal işlem de yapamaz

öt öt dur.
nerden öğrendin bu edebiyatı diye sorarlar adama.
hav hav hav şeklinde yorum.