bugün

üroloji alanında uzmanlaşmış kadındır.
türkiye de 1 tanedir.
acaba sevişme eylemini nasıl gerçekleştirir diye merak ettiğim kadın.
zira her çeşidini görmüş olma olasılığı çok yüksektir.
(bkz: tuttuğunuz altın olsun)

biri yapacaktı ama.
hisleri erkek ürologtan farksızdır.
(bkz: Hatice Sıçramaz Arıkan)
(bkz: tıpta ayıp olmaz doktor)
akşam kocasının "günün nasıl geçti?" sorusuna "18cm-20cm-23cm" şeklinde cevap verecek olan ürologtur.
herkesin tuttuğu kendine esprilerine maruz kalan kişi.
türkiye'de soğuk esprilere maruz kalacaklarından dolayı hiç bir kadın doktor tarafından tercih edilmeyen meslek. halbuki kadınların da bir üriner sistemi var. sadece kadın hastalara bakacak bir kadın ürolog da lazım. hem kadın hastalardan hem de bayan doktorlardan bazılarının bu konuda hassas olmasına saygı duyarım. o nedenle en uygun çözüm sadece kadın hastalara bakacak bir kadın ürolog.
ürolojinin sadece penisten ibaret olduğunu sanan andavallar yüzünden, kadınlar tarafından pek fazla tercih edilmez. ilkokul zekasıyla yapılan salakça esprilerle komik olmaya çalışan zeka yoksunu insanlar dalga geçtiklerini sanırlar. yazık.
erkek jinekolog olmak kadar normal bir seçimdir.
(bkz: yeme de yanında yat)
Dünyayı bilmem de türkiyede olduğunu sanmadigim ünvan. Varsa da güzel değildir bu ünvanın sahibesi. Yani güzel bir ürolog hastaları sadece muayene ederek tedavi edebilir.
benim üroloğumdur, düzenli gösteriyorum.
sünnetçi değildir. (bkz: cerrah)
Türkiyede kesinlikle yoktur eğer varsa da çoğu kişi sırf trollemeye gider.
(bkz: nursen atasoy)
https://m.haberler.com/ka...la-ilginc-6716965-haberi/
Keyfiyetten bile muayane olunabilir.
Evet.
ben gitmem doğrusu..
Şeyine güvenen gidebilir.
olmayan ürologdur. türkiyede 5-10 tane mi ne varmış. şehrimdeki bütün ürologlara baktım internetten avrat varsa ona gideyim açayım malı koyayım eline diye ama hepsi kazma sapı cıktı.
Yok denecek kadardır...

ben penisteki tahriş için cildiyeye gitmiştim. kadın hekim çıktı. Zaten cildiyecilerin çoğu kadın oluyor. taktı eldivenini, aldı eline penisi; sağını solunu inceledi. o kadar ciddi bir ortamdı ki aklıma hiçbir şey gelmemişti. ama biraz daha kurcalamaya başlayınca sertleşir gibi oldu, bıraktı elinden. garip bir andı...
kadın ürolog soyun dediği vakit görülür nasıl büzüştüğü ve alında biren ter damlacıkları. prostat muayenesi faslı bilerek es geçilir.