bugün

sinameki kaynatıp içilebilir,
sabah aç karna kefir içilebilir,
aç karna bir adet deveci armudu yenip üzerine bol su içilebilir,
pilav makarna tüketimine bi kaç gün ara verilebilirse atlatılabilecek sorun.
Sabahları aç karnına kuru kaysı Yenilirse geçecek olandır.

3 tane yemeniz bile yeter.
Ama fazla abartmayın
Yoksa Gün içerisinde bi kaç kere tuvalete girip cırtlarsınız alim allah..
Bir süre katı olan herşeye ekmek de dahil ara verin, sorun çözülecektir.
bağırsak ilacı kullanmayın . bağırsakların faydalı bakterinleri öldürüyor. sonrası kalıcı temebelliğe yol açar. anti depresanalrda kabızlığa yol açar.
bir paket kuru üzüm ve üzerine içilen yarım litre su ile aşılacak hadisedir.
tuvalette acı dolu bekleyişler hengamesine kabızlık dinür.

http://galeri2.uludagsozl...onda-oturmak_504874_m.jpg
ishal birinin hayali olan hastalık.
ılık bal şerbeti iç . bal hakiki olsun sahte olmasın .
Doğal yollardan önüne geçebilmek için bir avuç kuru kayısının yeterli olduğu hastalık. Eğer 4-5 gün kadar tuvaletinizi yapamayıp en sonuda kuru
kayısı ile durumu düzeltirseniz ciddi anlamda tatmin edici kütle ile burun buruna kalıyorsunuz.
bol bol lifli gıda yemek ve su içmek gerekir aksi takdirde kronikleşirse hemorid olşturur.
motive olmak isteyenler james franco'nun 'just poo it' isimli yeni yayınlanan videosunu izleyebilir.

not: görüntülenme sayısının neden bu kadar az olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, amacı hakkında da öyle.. hayran hayran izliyoruz işte.
uzun süreli olması halinde "bağırsak sarkması" ile sonuçlanabilir, makatta yırtık oluşur. Ağrısı kötüdür ve tedavisi haftaları bulur.
sarkmanın tedavisi genelde ameliyatla sonuçlanabilir.

Anüs kaslarını gevşetmek için "rectoderm" merhemi tavsiye ederim. yan etkisi vardır (şiddetli baş ağrısı).
müshil olarak da MAGNESIE CALCINEE 100 GR TOZ öneririm.
insanın bazen tuvalette kendi kendine 'ne güzel sıçıyorum lan'deme sebebi olur.
kulezetin başında ıkınmaktan gözleriniz kararabilir, öyle bir ıkınırsınız ki vücudunuz kulezetin içine girer , ama nafile küçük bir parçadan başka birşey çıkmaz. işte o an ishal olanlara özenir insan... (bkz: duphalac)
yedikerimden mi nedir, iki gündür bu dertten muzdaribim. ne borç derdi, ne eski sevgili ne de yalnızlık kaldı iki gündür. 1239012 sayılı denememi yapmak üzere az önce tuvalete giriş yaptım. işim uzun olduğunu bildiğimden telefonum yanımda tabi. böyle bir işkence yok. thor'a beni günahlarımdan arındırması ve odin'e beni valhalla'ya alması için dualar ettirdi. sonra oyalanmak için 9gag'de dolaşmaya karar verdim. tam vazgeçip tuvaletten çıkmak üzereydim ki;

görsel

bu arkadaşı gördüm, kabaca çevirmek gerekirse ; "tam vazgeçmek üzereyken neden başladığını hatırla" yazıyodu.
sonuç olarak hala tuvaletteyim..
Sanılanın aksine kabızlık sadece yiyecekler ile ilgili değil. Bağırsak kendi zihni olan bir organ . Beyinden direktif almıyor. Eğer stresli iseniz bunu siz bilmezsiniz ama bağırdaklarınız bilir.
keşke olsam.
Allaaah düşman götünee!
Su için su.
Demin bir sağlık programına bir kadın bağlandı ve tohtor pey yedi günde bir çıkıyorum napmam gerek dedi.

Oha yani yedi gün ne taşıyorsun be kadın? insanlar neredeyse çocuk doğuruyor o sürede.

Bu arada vücut için inanılmaz zararlıymış onu da öğrendik. Şükür ki her gün sıçıyoruz.
ittirememe hastalığı.
Çözüm önerisi olan mesaj atsın dediğim hastalık, aynen ben de yıllardır çekiyorum bu durumu.
Kahveyi sade içiyorsanız biraz şeker ve sütte kullanın. Sebze odaklı besleniyorsanız, et yiyin.
Süt, kayısı çayı içildiğinde dert olmaktan çıkacaktır.
Apandisit ameliyatı olunca tümden geçen problem.