bugün

Bir de bu piçleri bize okulda önemli şairler diye anlattılar ya ona yanıyorum.
aslına bakarsanız kemalettin kamu türk ulusçusudur,türkçü değildir .

bana göre türkiye 'de kemalettin kamu'nun düşünceleri izlense idi tam bir türk ulusu tanımına ulaşabilirdik.

araplaşmayı zamanında görmüş biri idi, biraz aşırıdır ama ırkçı değildir ,bir reha oğuz ve türkeş kamu'nun yanına bile yaklaşamaz.

zamanında uyanmış kemalizm kadrolarından uzak durmuş dinden ve ırkçılıktan soyutlanmış bir türkiye-anadolu türk ulusu için çalışmış.
bugün geldiğimiz noktaya bakarsak doğru olanı yapmış, selefi islamcılık-siyasal islam-türkçülük -ülkücülük-islami köktendincilik-alperen dinciliği-türk-islam sentezi bunların hepsi türkiye sınırları içinde uluslaşma sürecini yok etmiştir. (türk ulusunun var olması)
bu olaya atsız'ı da katmak gerekir ,
atsız'da kamu'nun yanında durmuştur.

bakın mhp ve bbp'ye dediğimi anlarsınız.

şu anda chp yönetimi bile gericiliğin yanında yer almaktadır (bkz: ekmelettin ve eren erdem olayı)
bakıyorum siyasal islamcılar,ülkücüler,alperenler,köktendinciler zırlamaya başlamış ,demek ki şiir istenilen tepkiyi vermiş.

bir ulus inşa edemezseniz vatan diye bir yeriniz kalmaz ,ortada sallanıp durursunuz . bunun en güzel örneği türk ulusunu yaratan gök türklerin sonrası türklerdir.
Hığğğğ biz putçu değiliz bikere tmm mı.
güncel Önemli Başlıklar