bugün 1070 başlık

kızların hoşlanma belirtileri

1. 7 6
    -etrafında ona yönelik çoğu şeyi tersleyip siz bi laf ettiğinizde ya da soğuk espri yaptığınızda hay allahım diyip gülümsüyor ve kafasını sallıyorsa,
    -msne girdiğinizde avatarındaki resmini değiştiriyorsa,
    -başka bi kızla gülüşüp konuşurken size alttan alttan bakıyorsa
    -yanyana iki koltuk ya da sandalyede oturduğunuzda kolunuz ona değdiğinde kolunu çekmiyorsa

bilinki vardır bişeyler. *
  2. 30 23
    efendim bu kiz milletinin alayi aynidir. hepsi bir erkekten, misal sahsimdan hoslandiklarinda boyle bir bunalmis, bikmis gibi yaparlar.. "ayy, yeter bi git basimdan artik", "istemiyorum seninle yemek yemek anlamiyor musun?", "arkadasim geri zekali misin sen? tipim degilsin diyorum basmiyor mu kafan?" turunden afralar, tafralar neyim yaparlar.. yer miyim lan ben bunlari? yemiyorum tabi.
  3. 16 9
    kaşar değilse kesinlikle belli etmez. sevgilisi var mı yok mu anlamadan bilmeden öküz gibi asılmanızı isterler.böylelikle cesaretinizi ölçerler. benim için 5-6 kişiden eşşek sudan gelene kadar dayak yemeyi göze alacak mı testi yapar.
    rezil olmak istemeyen tedbirli biriyseniz doğuştan kaybettiniz, türk kadını onları bırakın adam yerine koymayı, insan yerine bile koymaz.

saçınıyla her kız oynar (can sıkıntısından)
    gözünüzün içine her kız bakar, (sizde bıraktığı etkiyi görme merakından)
    bu hareketler hiç de bir anlama gelmez. sadece kaşarlar çok rahattır o konuda.
  4. 9 6
    her zaman akıcı güzel cümleler kuran kişinin karşınızda kem küm etmesi.
  5. 8 -1
    Takmadığınız halde ard arda mesajlar atıp kendini komik duruma düşürmesi.
  6. 5 1
    kişiyi göz hapsinde tutmak, o kişiye gülmek, nedensiz yere konuşmaya çalışmak, sürekli suratında şapşal bir gülümseme bulundurmak.
  7. 8 5
    erkeğin havalarda uçup göt üstü oturmasına sebep olan belirtilerdir. hani bazı ilişkiler kendiliğinden başlar ya, olay olur; fark ettiğinizde formaliteden bir "seni seviyorum ben" dersiniz. kayış kopalı çok olmuştur, karşı taraf "ben de!" diye haykırır, sarılırsınız öpüşürsünüz oh mis. işte buna benzer bir ilişki. ilerler ve sonunda öpüşürsünüz, ertesi gün gidip söylersiniz.

"ben seni arkadaş olarak görüyorum, ne diyeceğimi bilmiyorum"

ben buna ne diyeceğimi iyi biliyorum sözlük. diyeyim mi?
  8. 6 3
    trip atmak için neden arar, karşılaşmak için on konuşmak için yirmi takla atar, hakkında bütün bilgilere sahiptir, araştırmadığı soruşturmadığı hiçbir şey kalmamıştır, ve her baktığınızda sizi izliyor bulursunuz.
  9. 5 4
    az konuşup, sürekli sizi dinlemesi.
    "kendinizi bi * şey sandıracak kadar belli eder."

kısacası : yanınızda bir yetişkin değil de
    bir çocuk varmış gibi hissedersiniz..
  10. 1 0
    saflaşılır, cocugu görünce neyi nereye koyacagını şaşırır,elinde bilumum envanter varsaa elinde put kesilir kımıldamaz bile.bakışlarıylaa 'yaaa artık anlaa senden hoşlanıyorum' mesajı verir.
  11. 0 0
    (bkz: kızların hoşlanma belirtileri)
  12. 8 2
    + abi şu hatun beni kesiyor bana iş kesin
    - nerden çıkartıyorsun lan bakmıyor bile
    + abi ben bilirim işimi bak nasıl saçıyla oynuyor kesin verecek nihohhaha
    - aaaa oğlum sevgilisini bekliyormuş lan kız sen ne denyo adamsın puahahahaha
    + ne var aga benden hoşlanmış olamaz mı?
    - elizabeth hehehehehe
  13. 4 3
    sizinle daha çok vakit geçirebilmek ve konuşabilmek için nerdeyse her fırsatı değerlendirmeleri.
  14. 5 4
    gereksiz kıskançlıklar.
  15. 5 3
    yan yan sizi süzmesi.
  16. 3 3
    bazı kızlar hoşlandıklarını, eğer karşılıklı yemek falan yiyorsanız ağzına bir lokma koymamasıyla belli eder. yanaklarıda kızarır bu türün.
  17. 5 3
    konuşurken bir an gözlerinde yanıp sönen ışık.
  18. 5 2
    kesinlikle ve kesinlikle saçları ile oynamaları değildir. bir insan saçları ile çok oynuyorsa o kişin belli başlı psikolojik sorunları olduğu ve takıntılı bir insan olduğunun belirtisidir.

kızımız eğer erkeğin oturuş şeklinin aynısını yapıyorsa yani onun gibi oturuyorsa ( ki buna ayna yöntemi deniyor) bu karşıdaki kişiye ilgi duyduğunun bir belirtisidir.

sonracıma öyle göz içine uzun uzun eblek bakmalar da bir gösterge değildir. ama dişimiz hoşlandığı kişinin yanında heyecanlanıyorsa eli ayağına dolaşıyorsa bu bir belirti olabilir.
  19. 4 4
    saçlarıyla oynama, kısacık mesajlarınıza uzuuun cevaplar yazma, internet alemindeki konuşmalarda gereksiz sevimli smiley kullanımı, topluca gidilen bir yere gelmeniz konusundaki ısrarcı tavrı gibi genişletebilirse de bazen hiç konuşmaz siz de hiçbir şey anlamazsınız.
  20. 6 3
    öncelikle bi kız hoşlanmadığı birine durup dururken mesaj atmaz. eğer mesajına cevap vermezseniz ve ima dolu başka bi mesaj alırsanız kesin hoşlanıyor demektir. sizi gördüğü yerde yanınıza gelip havadan sudan konuşması ve sevgilin var mı? diye sorması ki bi çok kız şöyle der ay bi arkadaşım var adı hödö(erkek ismi oluyo) onun kız arkadaşı var bu kız buna hede hödö yapmış, seninki de yapar mı böyle ne saçmalık bu ya gibi bi soru sorarsa kız arkadaşınız olup olmadığını anlamaya çalışıyodur. kıza rahat rahat yazılabilirsiniz.

Not: bazı durumlarda tutmayabilir.
  21. 5 3
    (bkz: kızlardan kaçma bahaneleri)*
  22. 6 4
    yanına gelip gereksiz yere sevgilini kötülemesi.
  23. 5 3
    evinizin kapısını çilingire yalan söyleyerek açtırması, bütün evi baştan aşağı temizlemesi ve en sevdiğiniz yemeği yapması.
  24. 42 38
    çoğunlukla hoşlandıklarını direkt olarak söyleyemedikleri için, sert davranırlar.

-ayşe nasılsın?
    -sana ne?
    -seni seviyorum ayşe
    -eşşek.. böhühühüh... ( sarılır )
  25. 3 1
    düzenli intizamlı tuttuğu ders notlarını sizinle paylaşır.