En iyi film
3
rekabet yine çok çetin! Oscar’da 2016’nın en iyi filmi hangisi olur?
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
Oscar ödüllü ve Oscar’a aday olmuş filmler Şubat ayı boyunca Digiturk Moviemax Oscars HD’de. Sen de 88. Oscar Ödülleri’ndeki favori adaylarını seç, 1.000'den fazla HD filmi, en sevilen yerli ve yabancı dizileri izleyeceğin ve canlı TV keyfi yaşayacağın 3 aylık Digiturk Play Sinema Paketi kazanma şansı yakala!

kıro şarkıları klasik müzik adlarıyla değiştirmek

 1. ?.
  "kıro şarkıların adlarını klasik müzik eserlerinin adlarıyla değiştirmek" demek, diyemedim, uktem kaldı içimde, göğsümün ta içinde, sızlayan kalbimde. ve dedim artık, diyorum, herkes öğrensin bu acı gerçeği. o entel dantel sandığınız insanlar da dinler kıro müzik, hayır kendimden bilmiyorum! asla! hani ismail yk dinleyesin gelir, bas gaza aşkım bas gaza diye diye gezersin sokaklarda mır mır mırıldanarak. ya da cankat'ın yaranamadım yavrum yaranamadım adlı o iğrenç (evet iğrenç) şarkısını söylersiniz duşta komşuların duymasından çekinerek. msn açıkken de dinleyesiniz gelir bazen, o zaman msndekilere karizmayı çizdirmemek adına tüm kıro şarkı isimlerini raveldir, mozarttır vesairedir şeklinde değiştirip hem fiyakanızdan geri kalmaz, hem de müzik zevkinizin suyunu ( evet suyunu) çıkarırsınız. oh be.
  #4946933 :)
 2. 1.
  (bkz: kıro şarkılar)
  #4946943 :)
 3. 2.
  Q'uero şarkılar.
  daha espainol oldu sanki.
  #4947000 :)
 4. 3.
  insanın dinlediğinden utandığı halde dinlemesi, utanacağı bir$eyi itiraf etmesi olayıdır, yok artık ebesinin amı ali samidir hatta..
  #4947045 :)
 5. 4.
  Sadece şarkı değil şarkıcı isimleri de olabilir.
  baha - bach
  #4947081 :)