bugün 1053 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

kıro şarkıları klasik müzik adlarıyla değiştirmek

 1. 2 0
  "kıro şarkıların adlarını klasik müzik eserlerinin adlarıyla değiştirmek" demek, diyemedim, uktem kaldı içimde, göğsümün ta içinde, sızlayan kalbimde. ve dedim artık, diyorum, herkes öğrensin bu acı gerçeği. o entel dantel sandığınız insanlar da dinler kıro müzik, hayır kendimden bilmiyorum! asla! hani ismail yk dinleyesin gelir, bas gaza aşkım bas gaza diye diye gezersin sokaklarda mır mır mırıldanarak. ya da cankat'ın yaranamadım yavrum yaranamadım adlı o iğrenç (evet iğrenç) şarkısını söylersiniz duşta komşuların duymasından çekinerek. msn açıkken de dinleyesiniz gelir bazen, o zaman msndekilere karizmayı çizdirmemek adına tüm kıro şarkı isimlerini raveldir, mozarttır vesairedir şeklinde değiştirip hem fiyakanızdan geri kalmaz, hem de müzik zevkinizin suyunu ( evet suyunu) çıkarırsınız. oh be.
  #4946933
 2. 0 0
  (bkz: kıro şarkılar)
  #4946943
 3. 1 1
  Q'uero şarkılar.
  daha espainol oldu sanki.
  #4947000
 4. 0 0
  insanın dinlediğinden utandığı halde dinlemesi, utanacağı bir$eyi itiraf etmesi olayıdır, yok artık ebesinin amı ali samidir hatta..
  #4947045
 5. 2 0
  Sadece şarkı değil şarkıcı isimleri de olabilir.
  baha - bach
  #4947081