bugün 906 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

küflü kaşar

 1. 0 0
  kaşarın üzerinin küf tutması ile oluşur. bazıları bu küflü kaşarı daha çok sever. kimisi ise kaşarı hiç sevmez. zevk meselesi efendim.
  #10123770
 2. 0 0
  fransızların icadı olan asortik peynir çeşitidir,1 haftadır dolabınızda duran üzeri yeşillenmeye yüz tutmuş olan peynirden hiçbir farkı yoktur.
  #10123891
 3. 2 2
  bazılarına göre "makbul kaşar"dır. bana ise hiç gelmesindir eve sokmam. kokar lan o. bir de küflü şey yiyemem ben. içim kalktı aboow.
  #10123912
 4. 0 0
  tam tost yapmaya karar verildiğinde o hevesli gülümsemeyi bir anda tersine çevirebilecek olan şeydir. bir de küflü taraflarını kesmeye kalkışırsın bir de bakarsın ki peynir bitmiş!
  #14515007