bugün 2146 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

köpek kakası

 1. 0 0
  bazıları sevgisizliğin göstergesidir ve hayvan hakları ihlallerinin belgesidir. özellikle kaldırımlarda sıklıkla görülür. gün boyu tuvalet ihtiyacı yüzünden patlama noktasına gelen hayvancık akşama doğru çiş ve kaka ihtiyacına istinaden sokağa çıkartılır. aslında tuvalet ihtiyacı giderme konusunda yer hassasiyetine sahip olan hayvancağız sokağa çıkar çıkmaz ihtiyacını patlatır önüne gelen rast gele bir yere. sonra boynundan çeke çeke sahibi nereye götürürse oraya gider. yer seçemeden önüne neresi gelirse yapmaya devam eder ihtiyacını. boynundan çekilmeğe ara verdildiği anda fırsat bulduğu yere yapmaya deva eder kakasını. çünkü onlar bir defada boşaltamazlar barsaklarındakileri.

  hayvan sevgisinden tutun da toplumsal sorumluluğa kadar olan geniş bir yelpazedeki insana ait sorumluluk anlayışındaki fakirliğin göstergesidir köpek kakası. yoksa köpeğe ait bir eksiklik yoktur burada. ama insanlar gene köpeğe kızar olmadık yeri pisletiyor diye. siz hiç kaldırıma kaka yapan sokak köpeği gördünüz mü?

  o hayvancıkların sahipleri günde bir kereden fazla tuvalete gitmeme cezasına çarptırılsa bir daha yerler mi bu haltı?
  #6974466
 2. 1 1
  iç parazit aşılamasını takip eden ikinci haftada hala erişkin ve canlı parazit çıkartan bir köpeğiniz olduğunda, nerede olduğunuza bakmadan, kakasını her yaptığı yerde eğilip, hmm bu sefer ne çıkartmış ifadesi ile incelemk zorunda kalabileceğiniz dışkı çeşididir.
  #7245637
köpek kakası ile alakalı başlıklar