Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

köşe yazarlarının maaşları

 1. 3 1
  milletvekili maaşlarına ağız dolusu laf eden köşa yazarlarının maaşlarıdır. fatih altaylı'nın yalnızca gazeteden 30 bin tl maaş aldığı söyleniyor. ak parti milletvekili burhan kuzu da bir soruyu cevaplarken köşe yazarları 40-50 bin dolar maaş alıyorlar demişti.
  #6541584
 2. 2 2
  öyle her birininki inanılmaz rakamlar değildir. 5 bin tl alanı da var 50 bin'i ide. ancak burada gözden kaçan şey
  temsil masrafları (ki gazeteyi temsil ediyor diye belgelemek koşuluyla adamlara acaip çekler veriliyor) ve kendilerinin neredeyse tüm masraflarının medya kuruluşları tarafından karşılanıyor olmasıdır. buna ev kirası, tüm faturalar, hizmetiler,şofor, hatta çocuk bakıcıları bile dahildir. yani anlayacağınız o maaş temiz ellerine kalıyor. masraf neredeyse sıfır.
  #6541601