bugün

ibne derken sadece eşcinsel değil. hani diyorum ya ibne unisex bir küfürdür diye. hah işte öyle. bu hem homoseksüel hem de ibne.

sözlükte kızlara bok atılan başlıklardan geçilmiyor. bunların bir kısmı hoşlandığını çelme takarak belli etmeye çalışan yaşta. onlara sözler hazırlamadım. kınamıyorum da. ama diğer kısım için bir kaç harf dizmeye karar verdim.

eğer bir erkek sürekli kızlara bok atıyorsa kızlardan değil erkeklerden hoşlanıyor olmalı. her tarafı kötü bir canlıdan hoşlanılmaz değil mi? ya da hoşlanılan şeylere bok atılmaz. harika bir restautanta, süper aydınlatılmış bir korta, ne bileyim muazzam güzellikte bir çiçeğe iğrençtir diyor muyuz? hayır... demek ki bunlar rakip gördükleri için bok ataraktan öne geçmeye çalışıyorlar.

o halde hemen tespitim geliyor ve yapıyorum. kızlara sürekli bok atan ergenliğini geçmiş erkekler ibnedir.
unisex ibnelerin her zaman bir idealleri vardır. çünkü bilirlerki bir bok olamayacağım bari unisex ibne olayım da, bir yerlere gelirim. zordur koçlar bunlar. herkes bayan beyniyle, ya da erkek gibi erkek olanların düşüncesiyle düşünemez. giden yoluna gider yavşaklık baki kalır... * *
--spoiler--
o halde hemen tespitim geliyor ve yapıyorum. kızlara sürekli bok atan ergenliğini geçmiş erkekler ibnedir.
--spoiler--

belki de değildir, belki de yarası vardır da gocunuyordur. kimbilebilir ?
vakti zamanında kıçına yediği tekmenin ayak izleri halen duruyordur da ondan, bu denli öfkelidir. bencillik, görgüsüzlük, cahillik, şişmanlık, salaklık, beceriksizlik, kısa boy sendromu, sakarlık, aptallık, eşşellik.... sürüp gider bu. bu özellikler sadece türk'lerde kabaran olgular ya hani, normaldir bir erkek tarafından hem de türk olan bir erkek tarafından yaftalanıp aşağılanman.

kimse işin özüne inmez, hele ki türk kızlarının eksikliklerini delicesine savunan, sizleri iki ayaklı bir hayvan ilan edecercesine yerin dibine sokan , hakaretlerini eleştiri kılıfı ile süsleyen bir erkeğe haktır çünkü. neden mi ?

sen adamın yaşantısını alt üst et, kıçına tekmeyi bas. hayattan soğut, tüm yaşama sevincini kursağında bırak sonra da bu sıfatları beğenme ? aaa oldu mu şimdi ?
doğruluk payı oldukça fazla olan tespit.
neden diyecek olursanız!! günlük hayatımızda, çevremizdeki sohbet ortamlarında geçen diyalogları hatırlayacak olur isek. hep hemcinslere kulp takılıp bok atılır. ayyy saçına bak, ıyyyy ne rüküş, ahaha giyinmeyi unutmuş haspam. vs vs. hatunlar birbirine çok yapar yalan değil. ama bunu erkek kılığında; ortalıkta ben erkeğim diye dolaşanlar yapıyor ise. ehhh o zaman insanın aklına, bizi acaip olarak rakip görüyorlar. ulan bunlar gizli ibnelikten, gerçek ibneliğe ışık hızı ile geçiş yapmış düşüncesini yerleştirir.

işte çok fazla olan bok atmalardan bir kısmı:

· acıdan beslenen salak kız modeli.
· salak kız.
· salak kız lafları.
· salak kız tipleri.
· sevgilisini kıskandırmak isteyen salak kız.
· takip edildiğini zanneden salak kız.
21 inci yüzyılda hala dekolte giyinmeyen türk kızı.
22 yaşında tarkan hayranı olan abazan türk kızı.
abaza türk kızı.
her gün makyaj yapması gereken çirkin türk kızı.
herkesi abazan diye niteleyen türk kızı.
şımarık türk kızı.
kendini bir şey sanan türk kızı.
sakal bıyık bırakan iğrenç türk kızı.

imza
size bi tarafları ile gülen türk kızı...
kızlara bok atarak erkekliklerini kanıtlamaya çalışan insanın, muhtemel durumu. zaten belli bir derdi olmasa, neden hatunlarla uğraşıp dursun, düşüncesinden yola çıkarsak kesin ibnedir.

ayrıca; (bkz: erkekcik).
hakaret kelimesi olarak ibnelik seçilerek bence ibnelere haksızlık yapılmaktadır. bir erkek erkeklikten uzaklaştığı ölçüde insandır .erkeklik kelimesinin mertlik kavramına evsahipliği yapması yanlıştır. yaşasın ibneler , kahrolsun erkekler . yok daha neler *
yanlış bir genelleme. belki delidir. bokunu kızlara atmaktan zevk alıyordur.*
döl atsan sapıksın bok atsan ibne. bu kızlarla olmuyor.
(bkz: gizli ibneler rahatsız)
dişi yakarış'ta şahan gökbakar'ın canlandırdığı tombul ablanın üzerine salınası ibnedir.
güncel Önemli Başlıklar