bugün

seksenli yılların rock müziğinde mihenk taşı görevi gören,toto ile zeki akpınar-metin alasya tarzında karıştırılan, heybesinde seperate ways, remember me gibi maceralar biriktirmiş müzik seyahati bileti.oh be!ukteydi içime.steve smith'e boynumuzun borcuydu.
Bir 80'ler efsanesi.

(bkz: faithfully)
tikkylerin vazgeçilmezi bir giyim markası.
(bkz: my journey to the stars)
metro cityde de bir mağazası bulunan bayan giyim markası.
ing. gezi, seyahat, seyahat etmek.
1999 yıllarında büyük bir çikis yaparak tekstil piyasasına hızlı bir giriş yapmış, değişik modelleriyle dikkat çekmis, fakat 2001 yılından itibaren sıradanlaşmış giyim markası.
(bkz: separate ways)
(bkz: faihtfully)
(bkz: open arms)*

ayrıca; (bkz: neal schon)
bir de dün oldukça yüklü bir alışveris yaptığım böyle bir mağaza var.* *
(bkz: remember me)
kanımca en güzel şarkıları don't stop believin' ve who's crying now'dır. daha 4 yaşındayken bulduğum karışık kasetlerle kendi kendime keşfedip dinlediğim gruptur. 1 sene önce kasetler aklıma gelince ve dinlenince, "anam ben journey mi dinliyomuşum la 4 yaşındayken" diye tepki verilmiş ve o günlere geri dönülmüştür.
çalışan kadına hitap eden bir giyim markası.

bazı modelleri gençler için biraz ağır olsa da; hoş şeyler bulunabilir. aynı kesime seslenen ipekyol'a göre daha uygun bir fiyat aralığındadır.
az tanınmasına rağmen çok iyi işler çıkarmış onlarca müzisyen ve grup gördüm. journey onların içinde en önemlilerinden birisidir.

(bkz: seperate ways)
limewire'ın çekilişsiz kurasız gruplarından birisi sanırım. hangi parçalarını indirirseniz indirin güzel çıkıyor.
ford firmasının transit modellerinde kullandığı isimlendirme. bu isme sahip olanlar önden çekişli transitlerdir...
cnbc e de yayınlanan the oc adlı dizideki ryan karakterinin favori gruplarından birisidir. aynı dizideki bir diğer karakter seth'in olumsuz bir yorumuna, ryan şu tepkiyi vermiştir: ''journey'e laf etme.''
yeni grup üyelerini internetten bulmuş olan rock grubu. şuanki grup üyeleri şöyledir :

arnel pineda
jonathan cain
deen castronovo
neal schon
ross valory
bu kadar muhteşem şarkılar yapmasına rağmen popülaritesi fazla olmayan muhteşem grup. varsın olsun herkes bilmesin, biz onları böyle seviyoruz.
ürünlerini tuba ünsal'ın tanıttığı, şık olmak isteyen bayanlara hitap eden giyim markası.
popülaritesi türkiye'de olmayan gruptur. amerika'da çok popülerdirler hala.
Ankara kökenli bir hazır giyim markası. Giysilerimin neredeyse % 80 i Journey'dendir. Çalışan, modern, şık kadınlara hitap ediyorlar. Sanki benim için çizilmiş gibi ne giysem üzerime oluyor.
türkçesi "yolculuk" anlamına gelen ingilizce kelime.
hala deli gibi dinlediğim grup.
ford markasının transit modellerine verdiği isimdir. transit joruneyler normal transitten küçük tavalı olup önden çekişlilerdir. bildiğiniz transporter ve caravelle sınıfına giren araçtır. ha bana sorarsanız transportere kafa tutar mı diye hem de çok rahat kafa tutar. başa baş giderler.
"aşık olmak ya da sevdiğiniz insanla unutulmaz anlar yaşamak için journey konserine gidin. eğer yumruk yemek istiyorsanız metallica konserine gidebilirsiniz."

Deen Castronovo