bugün

chelsea'nin 1980 doğumlu savaşçı,mücadeleci;ingiltere milli takımında da oynayan defansı.kornerlerde ileri çıkarak gol arar,3 dakikada 2 gol attığını görmüştüm.gerektiğinde yaptığı sert müdahaleler ile tam bir stoperdir,takım arkadaşlarını iyi yönlendirir geriden.chelsea'nin savunmadaki kralı diyebiliriz sonuç olarak.
steven gerrardile ingiliz basınında adı cıkan zat yazılanlara gore stevy ie terry milli takım kamplarında da otellerde hep aynı odada kalıp birbirlerine sakso cekiyorlarmış ve takımda birkac kişi daha varmıs bu sekilde *
ingiliz milli takımının gelecekteki kaptanı
ismini ilk olarak cm01-02 de duyduğum chelsea nin ünlü defans oyuncusu.oyunun ilerleyen bölümlerinde özellikleri birhayli gelişiyodu .gerçekte de aynısı oldu şu an da dünyanın sayılı defans oyuncuları arasında
ingiletere milli takımının yeni kaptanı,tam adı John George Terry'dir.
lost ta jack in babasını canlandırmış, into the west te de jacob wheeler olmuş oyuncu. full metal jacket te de oynamış amcamız.
http://www.imdb.com/name/nm0856012/
25 şubat 2007 chelsea arsenal maçı'nda kafasına aldığı korkunç tekme darbesiyle yere yığılan futbolcu. yine kanımız dondu. saha içinde yapılan müdahalelerde oksijen verilmesi sonrası hastaneye kaldırıldı. umarım her şey yoluna girer.
futbol sahalarında yaşanabilecek en ağır sakatlıklardan birini yaşadığını düşündüğüm kişi. adamı sedyeye sabitlediler oksijen verdiler öyle hastaneye kaldırdılar. bu sezon şanssızlaklardan kurtulamamış defans.
dün oynadığı carling cup final maçında, ölümden dönen dünyanın en iyi defans oyuncularından biri.

talihsiz pozisyonu izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=Rrtn-W7BdJY&eurl=
chelsea'den 9 yıllık sözleşme için 60 milyon sterlin isteyen biyonik adam.
iyi bir defans oyuncusudur. çelside oynar. o da iyi bir insandır.
sart olarak benden fazla kimse takimda ucret almayacak demis, cok ucmus kisidir.
chelsea ve ingiltere milli takiminda oynayan, pek bi basarili defans oyuncusu.
chelsea'nin ve ingiltere milli takımı'nın kaptanıdır. nedenini bilmiyorum ama juninho ile aynı takımda oynamasını aşırı derecede istediğim futbolcudur.
türk milli takımının benzerine acil ihtiyacı olan. bi gömlek altı da olur hatta.
(bkz: bir forvet olarak terry)
(bkz: bir stoper olarak semih)

güldürmeyin lan. bak yine güldüm.

tanımda girelim azar yemeyelim; çelsispor başkaptanı.
mevkii stoper olmasına karşın bu hafta chelseayi sunderland deplasmanında galibiyete taşıyan golü atan futbolcu.
dünyanın en iyi* ve en pahalı defans oyuncusu.
puyol ve rio ferdinand'la bir araya gelerek günümüz defans oyuncularının en iyilerine tekabül eden grubu oluştururlar.
11 mayıs 2008 chelsea bolton maçında kolu kırılmıştır.
ayağının çime takılmasıyla chelsea' ye şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kaybettiren oyuncu.
bir futbolcunun yaşayabileceği belki de en kötü olayı biraz önce şampiyonlar ligi şampiyonluğunu manchester united'a vererek yaşayan talihsiz futbolcu. ben kendisinin yerine oturup ağlayabilirdim. o derece kötü bir olaydır yaşamış olduğu.
terrierden beter duruma düşmüş gariban..
şu an benim yerimde olmak isteyen futbolcu. * * *
büyük oyuncularda penaltı kaçırır lafına cuk oturan futbolcu. dünyanın en iyi defans oyuncularından biridir. hava toplarındaki hakimiyeti, ön sezileri, kademe anlayışı, kornerlerde ileri çıkıp takımı adına birçok gol atan chelsea'nin en önemli futbolcusudur. *
güncel Önemli Başlıklar