bugün

1964 birmingham doğumlu londra yetimhanesinde yetişmiş mi6 ajanı.
üniversite eğitimini sofya besyo i.ö de tamamlamış ve dereceyle mezun olmuştur. istanbul görevi esnasında teşkilatta yıldızı parlayan john günümüzde türkiye ve kıbrıs sorumlusu olarak çalışmaktadır. yıllar içinde adı halk arasında değişe değişe can olmuştur.

(bkz: wikipedia)
Felton gülen in kankası. ortaklaşa düşünmüşler nasıl ülke satılır, sırları ifşa edilir sunulur. iki kardeş gazeteyle işi halletmişler.

(bkz: felton gülen)
suriye'deki cihatçı katil sürülerine gönderilen silah ve mühimmatların görüntülerini yayınladığı için 'casus'lukla itham edilen ve bu yüzden 3 ay hapis yatan, milyonların senelerdir iyi bir gazeteci yazar ve belgeselci olarak tanıdığı can dündar'a diktatörlük ve trolleri tarafından takılmaya çalışılan lakap.

adamlarda nasıl bir utanma duygusu var ki abd ve ab ile her türlü ekonomik, askeri, istihbari her türlü alışverişe devam ederken başkalarını şuna buna ajanlık yapmakla suçlayabiliyor arkadaş. bu ülkede abd ve ab'nin herhangi bir ülkesine ajanlık yapmanın gereği zaten yok ki? adamların isteyip de alamadığı bir bilgi mi var ki? yav karşıtlarınızı inandıramazsınız, gerizekalı yerine koyamazsınız. bunu siz de biliyorsunuz. fakat amaç da karşıtlarınızı değil tabanınızı inandırmak zaten. hatta inandırmak da değil, zira onların inanmak gibi bir kaygısı yok. ortaya birşey atın yeter.
türkiye karşıtı eylemleriyle bilinir.
en büyük düşmanı richard taylor cardigan olan olan muz cumhuriyeti gazetecisi.
kendisinin erdoğan yüzünden hapis yattığını iddia etmekte. bu işler sadece erdoğan'ın bir sözüne bakarak oluyorsa sen şu an nasıl oluyor da dışarıdasın? ve hangi cesaretle onu suçlar nitelikte bir yazıya imza atabiliyorsun derler adama.

tam bir palavracı ya. kendi söylediğine kendi de inanmıyor ama işte salak bir kesim var ki adamı melek ilan etti. olm çok safsınız lan siz.
Paralelin elinde kasetleri var diyolla. iranli yasak aşkıyla. Hayat ne kadar enteresan ya. Ben en cok iranli bi kadında ne bulduğuna şaşırdım ahskaga.
iran a molla deyip kızları ile çıkan zat.
ingiliz yaveri konsolos ile adliyeye gidermiş aman da aman.

muhtemelen ingiliz yaveri.
ingiliz konsolosu ile arası iyidir.

görsel
Hiç haz etmediğim bir sırtlan.
Edit : yeni bir şiiri yayınlanmış. Buyurun.

Bir karanfil kokusuydu hoplaya zıplaya kaçtığım.
Geride kalan,
Yalnızlığım.
Bir ömürlük yoldaşlığım.
Polise götür onu,
Canım karıcığım.
Eli kalem tutan ajan. Ajan olmak için ajansa başvuran genci söylemiyorum bile. Bende buna tutuluyorum.
zannedersem hicrete hazırlanan cengaver. yoksa gitmiş mi?
pkk lılar ile yan yana isveç te ödül almıştır. sevenlerine..
en kirli iş ağına sahip ve maddi yönden de zorluk çekmeyen bu tipin bir de kitabını okusanız evlatlık almak istersiniz. vatan hainliğine kılıf nasıl hazırlanır öğrenirsiniz.

evet belki elinde viski keyfin yerinde. fakat;

allah erteler, mühlet verir. sonrasını sorma..
görsel

Sinsi köpek.
resmen ülkenin başına bela olmuş terör örgütünün maşalığını yapan ingiliz güdümlü pezevenk.
hem kemalist, hem fetöcü, hemde apocu. durduramıyoruz efendim.
hem kemalist, hem fetöcü, hemde apocu. durduramıyoruz efendim.
kemalistlerin yüz akı.
kraliçenin sadık .... i.
(bkz: can ıtın)
(bkz: serbest çağrışım)
Can dündar ın gerçek ismidir kendisi amerikan ajanıdır.
Maskesi düşmüştür.
sözlük içi ahmak yaverlerine batıdan selam çakmış olan fetöcü. o değğilde ;

gelmeyecekmiş. ağlayın ulan..
güncel Önemli Başlıklar