bugün

iskoç aktör, şarkıcı, müzikal tiyatrocu, yazar. ayrıca duyduğum en dinlenebilir seslerden birine sahiptir. all out of love şarkısının bir de bu abimizden dinlenmesi gerekir.
Tvde karizmatik birisi ama nedense twitterda 10 yasinda bir ergen gibi davranan aktor.
ya ben bu adama ne desem bilemiyorum john'cugum azicik malcolm merlyn gibi davran ya. 10 yasindaki ergen gibi kullaniyorsun sosyal medyayi. ergenlik yapmasi gereken felicity, oliver falan yapsin ergenlik ama sen yapma bari be.

bir aktor.
Arrow dizisinin Malcolm merlyn karakterini ve torchwood ve doctor who'da captain jack olarak karşıma çıkan oyuncu ve şarkıcıdır.Yakışıklı karizmatik yeteneklidir.Hem amerikan hem ingiliz aksanıyla konuşabilir.Gay'dir erkek arkadaşıyla evlidir.
doctor who ve torchwood dizilerinde cpt jack harkness karakterini canlandırmış olan iskoç aktör kendisi yakışıklıdır karizmadır ama gaydır özel hayatı beni hiç ilgilendirmiyor ama iticidir ve sosyal medya paylaşımları ergenliği henüz atlatamamış tumblr girl gibidir.
(d. 11 Mart 1967; Mount Vernon, Glasgow), iskoç asıllı ABD'li oyuncu, şarkıcı, dansçı, müzikal tiyatro sanatçısı, hem ingiliz hem de Amerikan vatandaşlığına sahip yazar. Doctor Who ve Torchwood gibi dizilerde oynamıştır.Son oynadığı rol ise Arrow dizisindeki Malcom Merlyn (Dark Archer)'dir. ilk profesyonel tiyatro yıllarından beri Barrowman West End ve Broadway'de hem de çeşitli müzikallerde başrol oynamıştır. Will & Grace'te Will rolü için elemelere katılmış, ancak "too straight" gözüktüğü için elenmiştir. Shark Attack 3 isimli bir filmde oynamıştır. Mimar olan partneri Scott Gill ile 2006'da evlenmiştir. Çift Torchwood'un da geçtiği yer olan Cardiff'te yaşamaktadır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Barrowman