bugün

yatarak para kazanma yollarındandır.
Bedava karı sikme meslegidir. iyidir hostur.
victoria secret mankenleri de jigolo kıtlığı çekiyormuş zaten. pörsümüş karıları görünce inşaatta çalışmaya başlarsın.
Ruhunu ve bedenini kiralamanın, çok iyi bir meslek olarak tanımlanması da gerektirir.

(bkz: erkeğin orospusu)
Aslinda iyi oldugu kadar fantezisine gore cok yonlude bir meslektir.
Kelepcesiyle bir polis, steteskopuyla bir doktor, jopuyla bir insaat ustasi olabilirsiniz.
Iste bunlar hep staj.
55 yaşında kadınla yatmanın nesi güzel amk.
60 lik teyzeyi yalamadan karar verilmemesi gerekendir. maydonoz, küncü görmek de cabası.
Yalandır. Olmayandır! Valla beni çağırdılar da abi şeyi buruşmuş kadına jigololuk yapsan ne allasen? 55 yaşındaki kadını orgazm etmek ayrı dert, yalamak ayrı iğrençlik, ayrı dert...
biraz midesiz olursan çok güzel meslek. Mâlum yaşlı "teyzeler"...
yerden göğe kadar katıldığım bir tespittir. akabinde bir çok erkeğin aklından geçen lakin pek azının meslek olarak tercih ettiği hoş bir iştir. hem zevk alacaksın, hem zevk vereceksin, bir de orta yaşın üzerindeki bayanlar ile birlikteliğinden ciddi bir sevap kazanacaksın.
Teyzecim bu, örümcek ağ tutmuş, bi kezzap döküp çitelesek mi? Denilesi örneklerle dolu zor meslek.
yumurtalık iltihabı kokusu almamış jigolo önerisi.
ayda bes bin lira kazanmak istermisiniz? azgın bayanlar sizi bekliyor tarzi reklamlari olan istir jigololuk. musteri potansiyeli ise turkiyeye yerlesen +45 yas yabanci bayanlar ve +40 dul, zengin turk bayanlarıdır. iyi bir is olup olmamasi kisinin kendi tercihidir.
evet getirisi çok iyi olan gideri olmayan bir meslek. fakat olmadık yerlerde aile ile karşılaşılması durumunda jigololuk yaptığınız kişiye annenize taktim ederken nasıl taktim edeceksiniz düşündürür. anneniz mi anne diyecek yoksa o mu anne diyecek , fakir eylemidir.
on yıl öncesine kadar doğru bir düşünceydi ancak artık değil. önüne gelen jigolo kesiliyor. meslek ayağa düştü. eski tat tuz yok artık.
yan gelir olarak bir zamanlar ciddi ciddi düşündüğüm meslek. işin içine girince group, tedarikçi(yani pezevenk), kameraya çeken kocalar, bel soğukluğu, deşifre olma, deplasmana gitme sonucu gol yeme ihtimalleri olunca iğrenilen meslek.