bugün

alias dizisinde canlandırdığı sydney bristow rolüyle akıllara kazınan, masum bir yüze ve kusursuz bir fiziğe sahip hollywood yıldızı. 1972 doğumlu olup, ünlü aktör ben affleck ile evlidir. doğum yapmasından dolayı alias dizisinin final yapmasına sebebiyet verendir.
ilk olarak catch me if you can adlı filmde, ufak bir rolle tanıdığım güzel aktris..
keşke 30 olsam (13 going on 30) filminde mark ruffalo ile birlikte başrol(jenna rink) oynayan,yetenekli,sevimli oyuncu.güzel de bir ağız yapısına sahiptir kendisi.*
1972 texas doğumlu aktris. alias dizisindeki rolüyle altın küre almıştır
tam adı jennifer anne garner olan,17 nisan 1972 doğumlu,bol ödüllü aktris. ben affleck ile evlidir,bu evlilikten violet anne adında bi kızı vardır. alias dizisinin esas kızı'dır. maxim dergisi tarafından 'en seksi kadın' seçilmişliği, fhm dergisi tarafından ise angelina jolie'den sonra en seksi 2. kadın seçilmişliği vardır.
aynı anda hem çocuksu, hem çok çekici olabilen güzel kadındır.
piyasa olmaması sebebiyle kadınlar tarafından da takdir edilir.
kırkından sonra her kadın aynıdır ın olacak istisnası.
1972 abd doğumlu, evli ve çocuklu aktris. gamzelerine kurban olunası alias izleme sebebi. dizideki sahnelerin büyük çoğunluğunda dublör kullanmadığı, dövüş sahneleri için kick-boks dersi aldığı ve fit görünmek için çekimler başlamadan aylar önce spora başlayarak dizideki haline dönüştüğü düşünüldüğünde sadece güzelliğine değil profesyonelliğine de saygı duyulan hollywood starı.
daredevil'de elektra natchios'u canlandırmıştır.
adını taşıyan başlığın sözlükte açılalı 3 yıl olmasına rağmen bu kadar az entry girildiğini görüp şaşırmama neden olan amerikalı aktris ve taş kadın kişisidir.
(bkz: juno)
geçenlerde konuk olduğu the jay leno show'da kocası ben affleck nedeniyle yaşadığı şehir haline gelen boston'ın, boston red sox adlı takımının kadrosunu bir çırpıda sayıp izleyenleri hayrete düşüren oyuncu.o şirin gülümsemesi ve sempatik tavırlarıyla da gönüllerde ayrı bir yeri vardır.
bayılıyorum. bir bayan olarak kendisine 10 üzerinden 10 veriyorum.*
görsel
bir erkek kadar geniş omuzlara sahip aktris.
40 yaşına gelmiş.
dünyanın en güzel kadını. 13 going on 30 filmiyle bugün keşfetmiş olmam çok acı. ve sen, ben affleck! gördüğüm yerde(!) ağzını burnunu kırıcam.
Ben affleck in eski eşi keşke otuz olsam filmi güzeldir.
Ben Affleck ten boşanıyormuş.

http://www.haberturk.com/...-ve-ben-affleck-bosaniyor
görsel
Underrated güzel oyuncu.
50 yaşındadır.

https://www.mynet.com/50-...ti-tuyosu-1283582-mykadin
su ağız ve diş yapısının yakıştığı ender kişilerden biridir.
güncel Önemli Başlıklar