bugün

okocha'nun bir tık önde olduğu versustur. hagi de iyi futbolcuydu ama bir okocha değildi. hem okocha psg'de ronaldinho'yu yetiştiren adamdır unutulmasın. ha bu ikisinden de büyük bir futbolcu var ki, o da tabi ki alex de souza'dır.
Al birini vur ötekine. Versusun karşı tarafında Hagi olduğunda akan sular duruluyor, istatistikler yerin dibine geçiyor. Jay Jay Okocha ve Alex de tıpkı Sergen gibi özel oyunculardı. Ama ondan sonra gelirlerdi. Hagi hepsinden büyüktür tabi. Dünyanın sayılı on numaraları arasındadır: Maradona, Zidane, Platini, Pele, Messi, Rivaldo gibi. Bunu ben söylemiyorum. Bakınız Fifa söylüyor, futbol otoriteleri söylüyor, Maradona, Pele, Cruyff gibi dünya yıldızları söylüyor.
iki denk gücün karşılaşması. Okocha önde ama. Bir de Hagi denen tipi Alex de Souza’ya rakip görenler var. Daha neler. Evet.
her durum ve şartta hagi alır. jay jay harika bir futbolcu ama hagi ulusal bir kahramandır.

galatasaray'a kattıkları, takımda yarattığı etki bambaşkaydı.
okocha denilen adamla hagi'yi kıyaslayan gitsin akasya durağı izlesin amk...
Gülmekten öldürdün. Alex ile kıyaslayan da Çiçek Taksi izlesin. Hagi’yi Zidane ile kıyaslayan, Figo ile kıyaslayan Dexter, Breaking Bad izlesin.
Okocha daha yetenekli Hagi daha büyüktür. Bu alfa karakter ile ilgili bir durum. Aynı şekilde tesla daha yetenekli olmasına rağmen edison, Şenol Güneş daha yetenekli olmasına rağmen fatih terim, Messi daha yetenekli olmasına rağmen Maradona, Şener Şen daha yetenekli olmasına rağmen kemal sunal daha büyüktür. Büyük olmak Alfa karakter ile ilgilidir. Hagi de gelmiş geçmiş en Alfa karakterli futbolculardan biridir.
görsel

Haahahassiktir.
alex de souza der ve susarım, köşeye çekilirim.
jay jay okocha klas adamdı. diğerini tanımıyorum.
jay jay okacha 39 40 yaşına kadar oynamış bir oyuncu. teknik iyi bir oyuncuydu. kıyaslanacağı insan asla hagi değildi fakat.

galatasaray'a gelmiş 2 önemli oyuncu var biri prekazi diğeri hagi.

ha etki olarak düşünürsek hagi ile alex kıyaslanabilir onda da hagi kazanır.

bir beşiktaşlı olarak diyorum.

düşünürsek sergen ikisinden de yetenekli bir oyuncuydu fakat futbol disiplini sıfırdı bu yüzden sergen diyerek 10 numara kıstasına katılmıyorum.
Ülkemizde Alex'ten sonra gelen en iyi 2. Ve 3. Futbolcuların versusu.

Psg'de Ronaldinho'yu yetiştiren ve ülkemize gelip herkesi yeteneğiyle hayran bırakan okocha, hagi'den iki üç tık daha önde bence.
Ulan Hagi bu kiyaslamayi duysa size hakaret davası açar

Ulan bu kadar futbol cahili olmayin amk

işiniz gücünüz fanatizm

Neredeyse Selçuk sahin hagiden iyi diyeceksiniz amk..

Bırakın bu işleri.

Gidin 2008deki en son şampiyonlar ligi maçınızi falan izleyip osbir çekin sevinçten.
Esprisine yapılan kıyastır. Hayatından en azından futbol topu görmüş herkes hagi nin daha iyi olduğunu anlayabilir.
....... <Alex<......... <okocha<...... <sergen<hagi
güncel Önemli Başlıklar