bugün

tarafımdan sözlükten haberdar edilmiş, haberini alır almaz üye olmuş, 10 yıllık arkadaşım, dostum, şimdilik çaylak, en kısa zamanda aktif bir yazar nesildaşım. hoşgelmiş. * *
40 entry girmesine rağmen neden hala çaylak olduğunu çözemediğim üçüncü nesil çaylaktır, en kısa zamanda uuser ailemiz içinde görmeyi ümit ediyoruzdur ****

not: hiç tanımasam da peygamber devesi gibi entrylerini genelde dikkate aldığım bir yazarın arkadaşı olduğuna göre umut ediyorum ki iyi bir yazar olacaktır. *
online listesinde gördüğümde nicki dolayısıyla kendime çok yakın hissettiğim, 3.nesil yazar arkadaşımız.* * * *
68 entry'siyle nihayet yazar olarak aramıza katılabilen nesildaşım. *
geç oldu ama oldu, gözünaydın, kulağın manisa* yazarı. *
(bkz: birinin sizi övmesi)
sözlükle tanışmama sebebiyet veren, açık fikirli, dostum, sıkı arkadaşım, yumurta canavarı, zeki insan.
felsefe ile ilgili, bilgili yazar.
nietzsche başta olmak üzere, felsefe konusunda bir hayli bilgili yazar. felsefeyle ilgili olması sevindirici, tartışacak birilerinin olması da. aynen devam.
12 entry oldu diye duyuruyoruz kendisine. *
yorumlamasını bilene kıssadan hisse mesajlar veren, uslubu zarif 3.nesil sıradışı yazar.
entry sayısını 17 yaparak sevindirmek istediğim yazar.
internetten intihar mektubu yazmanın cazip bir fikir olduğuna inanan arkadaşımız. intihar edince haber vermesi dileğiyle.
hiç tanışmamış olmamıza rağmen,gecenin bu saatinde doğumgünümü kutlama nezaketini göstermiş beni pek memnun etmiş yazar arkadaşımız.**
yardımsever, çok iyi birisi, çok ayrıntılı tanışmasak da biliyorum ki gerisi gelecek.. sözlükteki ilk arkadaşlarımdan.
arkadaş sen bu değilsin,yaşın sadece fikrin...diye giden duman şarkısının bir mısrasını kendisine geleneksel "40 yaşında 25i kutluyoruz hala" mottolu partimizin açılış ve kapanış parçası olarak armağan ettiğim, eğlenceli bünye...
özel mesaj sayfasında ilgi çekici fotografa sahip yazar.*
kendisini öncelikle işinden istifa ettirip ilk uçakla istanbula aldıracağım daha sonra fildişi sahillerine daha sonra ispanya ve arjantine uçacağımız orada bir karavan kiralayıp önünde mısır kaynayan bir kazan ayaklarda şort ve terlik elde birer kadeh şarapla dünya derdini unutacağımız tuhaflıklar konusunda iki numarayı haketmiş yarı deli amanın insanı.rüzgarın annesidir aynı zamanda kendileri.**
kurabiye canavarı yazar.
kısa sürede tanıdığım insanlar arasında, hakkında düşündüklerimin hiçbirini boş çıkarmayan, hem 19 luk çıtır, hem de 30 luk kültüre sahip olan sayılı kişilerden. aynı fikirleri taşımamız sebebiyle birbirimizi tamamlayabileceğimiz ender yazarlardan.
dengesiz,tuhaf,yarı deli,yarı akıllı,akıllara zarar ziyan tanımlanamayan.
adı çıkmış dokuza (deliye) inmez 8' e yazarı...*
delidir ne yapsa yeridir, ayrıyetten pek te hislidir yazarı. *
inşaat mühendisliği okumuş, tiyatrocu ve organizatör renkli yazar kişisi.
müzik zevki dillere destan yazarımız.***
güncel Önemli Başlıklar