bugün

Adam hakkını aramış. Kaldıki bizim milletimiz devletin askerine ve polisine saygılıdır. Asker artistlik yapmış.vatandaşa efelenmek ne demek. Karşısında teröristmi var. Sizin kuyruk açınız başka.
Kamu görevlilerinin görevini yapmasını zorlaştır, provake et sonra müdahale edilince de

görsel

Nereden öğreniyorlar bunları bilmiyorum ki.
tam bir çomar.
kimse kusura bakmasın.
yıllardır tetiklenen askeri vesayet safsatasının sonucudur bu davranışlar. ilk günden beri iktidarını asker darbesi ile kaybetme korkusu her alanda titreme noktasında olanların dönemsel güç sarhoşluğundan cesaret alan cahil güruh balyoz, ergenekon, fettullah derken operasyon üzerine operasyon yapılarak bitirilmeye çalışılan türk silahlı kuvvetlerini 15 temmuz'da tartakladıkları, dövdükleri, durdurdukları fettullahçılar zannediyorlar. çok şey var söylenecek ama... hayatlarını tehlikeye atıp halkın hem güvenliğini hem de sağlığını korumaya çalışan türk askerinin sabırlı davranışı ve sonra ki yerinde müdahelesi için tebrik ederim.
"Beni karakola götürme hakkın yok" diyor.

Jandarmanın yoksa kimin var. Tuvalet bekçisi sandı herhalde jandarmayı.
Şaka gibi lan. “Senin beni karakola götürmeye yetkin yok diyor.” Sanıyor ki karakola götürme, gözlem altına alma sadece polisin yetkisi jandarma keyiften orada....bu vatandaşa önce jandarmanın kırsal alan kolluk kuvvetini olduğunu, polisin yetkisinin dışarıda kaldığı yerlerde onların yetkili olduğunu falan anlatmak lazım ama uzun iş...

Bir de çektiği videoyu “yetkili yere göndericez.” Diyor. Yetkili yer dediği de cimer muhtemelen. Hani seni cb nına şikayet ederim akıllı ol mesajı veriyor kendi aklınca... allah gerçekten polise de jandarmaya da sabır versin şöyle tiplerle uğraşmak zorundayken...

En iyi karadenizli çevrenizde olmayan, tanımadığınız ve muhatap olmadığınız karadenizlidir işte bu yüzden...allaha yakın bize uzak mümkünse...
Teröristliğinden değil de sürekli maruz kalınan bir adrenalinin dışa vurumu diyelim.

Bundan sonrası yüksek düzey kamu spotu içerir!

Uyarmak zorunda mı? Uyarmak demek kişiyi yanlış bir davranışı düzeltme konusunda ikaz etmek demektir! Daha önce televizyondan, gazeteden, radyodan zibilyon kere uyarılmışsın zaten, artık tatava yapmayacaksın!

Dokunabilir mi? Cevap veriyorum Amına bile kor!

Bir başka husus eline her kameralı telefon geçiren götverenin duayen muhabir kesilip kendini ağır göt etmesi. işte o paha biçilemez!
Çomarlar zaten çekilmiyor Laz çomar combo cidden. Boyut atlamış resmen. Bıktım bu hamsikafalulardan.
Çomardır.

Bu cinse laf anlatmak gayet zordur.
Tipik dik başlı, dengesiz bir karadenizlidir. Fakat terörist ithamı bir tek bana mı ağır geldi? Dağdaki askerle çatışan pkklı ile bu adam bir mi şimdi kardeşim? izlerken bir sürü küfür ettim ama terörist diyemem.
cahil adam " fiziksel temas " deyimini öğrenmiş bir de. adam seni ruhsal temasla mı götürecek oğlum karakola.
aynı bu şuna benziyor sen ülke sınırını geç yunanistan tarafına sonra sen kimsin de bana birşey yapamazsın uyaracaksın ilk önce. sonra virüse suç atarlar cahil daha tehlikeli.

görüntüyü çeken adamın yaptığı suç provokasyon, görevini yapan memura mukavemet, halkı kin ve düşmanlığa tahrik , bulaşıcı hastalıklara ilişkin tedbirlere aykırı davranma, kanunlara muhalefet vb. suçlar işle birde örenmiş dokunma sosyal mesafe.

en basit vali 15 gün şehirden atma yetkisi var. birde kendi kaydını kendi yapıyor mahkemede ben bu suçları işlerim der artık.
Ondan sonra da güneydoğuya doguya önyargıyla bakarlar, siz içinizdeki vatan hainlerini temizleyin önce.
haddini bilmez biri. ne hakkin var görev başındaki memura zorluk çıkarıyorsun.

keyfinden mi senin gibi ipini koparmışlarla uğraşıyor.
cahilin tekidir. neredeyse 1 aydır tüm televizyon kanallarına çıkan uzmanlar, bakanlar, devlet adamları ve hatta cumhurbaşkanı sokağa gerekmedikçe çıkılmaması gerektiğini ayrıca 65 yaş üzeri vatandaşların çıkışının yasak olduğunu bangır bangır söylüyor ayrıca aynı kişiler sosyal medyanın tüm kanallarından aynı duyuruları yapıyor yetmiyor polisler ve diğer kolluk kuvvetleri sokak sokak gezerek duyuru yapıyor. şimdi bu cahil çomara sormak istiyorum ulan ayı mağarada mı yaşıyorsun temasın olup olmaması gerektiğini biliyorsun yasakların çiğnenmemesi gerektiğini bilmiyor musun? iyi olmuş umarım hepsine ceza yazarlar bu cahiller yüzünden süreç uzadıkça uzuyor. iki gerizekalı yaşlı evinde sıkılmasın diye mi ekonomi alt üst olsun? insanlar işsiz kaldı kimisi öldü kimi hastane köşelerinde can derdinde. gerizekalıca davranmanın kabul edilir bir açıklaması yok kır kıçını otur evinde cahil çomar! bu hükümet oy alabilmek için bu çomarları büyüttükçe büyüttü ama yaşanacak kaosta ilk yumruğu içlerine dönerek bunlar atacak yine. cehalet her koşulda her zamanda tehlikeli bir şey.
Ohal var muğlalı muhtarın dediği gibi jandarma muhtarın götünü keser. .
Sen benim elime düş o hak var mı yok mu bak ananı nasıl s*kiyorum, bulmuş bayan astsubayı horozlanıyor göt.
bu karadenizliler balığın her türlüsünü yiyip nasıl bu kadar gerizekalı kalabiliyor aklım almıyor amk. hamsinin buğulamasından tut turşusuna, reçeline kadar yiyip omega'nın kralını alıyorlar. hala beyin fukarası şerefsizler.
Jandarmada maske yok. Neden tehlikeye atılıyor bu insanların hayatları? Hayatının değeri olmayan dalyaraklar için hem de.
Fiziksel temasta bulunma bana diyor ama maske yok. Ve gereksiz edebiyat yapıyor. Terörist değil ama tam dalyarak.
(bkz: fözöksöl tömös)

s400'leri deneme yeri arıyordunuz. alın size en uygun yer. Söyleyeceklerim bu kadar.
Görevli Memura mukavemet ve görevi yaptırmamak için direnme suçu var. işlem yapmışlardır muhtemelen.
jandarma görevini yapmış. sokağa çıkana basacaksın cezayı bak bakalım kimse kalıyor mu etrafta. kaldı ki bizim millet para candan daha değerli olduğu için isabetli olacaktır. ha bi de yorumlara karadenizliler virüsten daha tehlikeli yok trabzonlular işte gibi yorumlar yapan sığırlar bu adamdan kat ve kat daha çomardır. şu durumda bile işiniz gücünüz milleti ayrıştırmak. hadi siktirin gidin de millet bi kendine gelsin.
Uyarı yapıldığından haberi yok galiba arkadaşın, ulan sizi her gün şahsen mi uyaracaklar. Devlete para lazım, sizin gibi mallar sayesinde ödenek topluyor işte.

Jandarmaya beni alma hakkın yok diyor. Evet yok, ama bak aldı.

Ayrıca tehdit nedir ? Gerekli yerlere atacakmış, ya hem suçlu hem güçlü hemde cahil olmak bu işte.
Devletin hiçbir adli uygulamasında uyarı yoktur. Bir kanun konulur ve o kanun içerisinde hareket edilir. Hiçbir kanun önce uyarın demez, hiçbir suçun cezasında “ilk defa işlenmesi halinde uyarılır” demez. Zaten dese saçma olurdu kimsenin alnında “bu şahıs daha önce uyarıldı” diye yazmayacak dolayısıyla kimin ilk defa kimin tekerrürlü suç işlediği bilinemez.

Gelelim videoyu çeken meraklı, kameraman özentisi şahsın “bana dokunamazsın, beni karakola götüremezsin” gibi dübüründen çıkarttığı asılsız iddialarına. Kolluk kendisine görev yaptırmayan şahıslara karşı fiziksel güç, maddi güç hatta gerekli şartların oluşması halinde silah kullanmaya yetkilidir. (Fiziksel güç: bedeni kuvvet. Maddi güç: jop, kelepçe, biber gazı, tazyikli su vb.) Ayrıca kimsesinin rızası olmadan fotoğraf, video alıcı gibi aletlerle görüntüsünü kaydedemezsin. Özel hayatın gizliliğini ihlaldir. Bu olayda hem özel hayatın gizliliğini ihlal edip hem de görevini yapmaya çalışan kolluğa karşı direnç gösteren bu kameraman özentisi şahıs karakola götürülüp işlem yapılır. Direnirse zor kullanılır. Kolluk görevini yapmıştır.