bugün

2010 a dakikalar kala yazar olup 6. nesil kimliğini edinmiş, can insan. hoşgeldin ammo.
doğru tespitlerini gördüğüm taktir ettiğim yazardır.
(#7431448) insanların yazdıklarını allem edip kallem eden daha sonra cenab-ı haktan bahsedip sonunu da amen diyerekten bitirebilen bir insan,öyle dersen sana kimse akıl fikir insan eylemez myke.
girilen entrylerin illa gözüne soka soka yazılmasını isteyen şahıs.beyaz bayrak çıkarır ama aba altından sopa göstermeyide ihmal etmez.
takdir edilesi yazar.
(bkz: halit sen haksızsın ibne)

akpli olsa da, dost yazar. iyi takılıyorum, o da ses çıkarmıyor moral veriyor sağ olsun.
msn zirvelerinin olmazsa olmazi bir yazardir.
açtığı faşist yazar defolup gitsin başlığını görünce "al işte yine millet birbirine giriyor" diye düşünüp eksi basmaya hazırlanırken yazdığı entryi okuyup fikrimi değiştirtmeyi başaran yazar.
(#7826879)

kürt falan olmasam da son cümlesini takdir ettiğim kişilik.
ironi yapamayan yazar.
insanların en tehlikelisi, diğer insanların kendisinden hiç birşey anlayamadıkları insan tipidir.
iki yüzlümü dür yoksa dengesizmi dir bilemezsiniz bir türlü. aklında kırk kötü tilki mi, kırk hain tilki mi, yoksa kırk iki yüzlü tilki mi dolaşıyor kestiremediğiniz ve olaylara tepkisi ne kadar samimidir bilemediğiniz için tehlikeli insan kategorisindedirler bu tipler.

bir yazdığı yorumlara baktım bir de nick altıma yazdığı yoruma birşey anlamadım kendisinden*. tuhaf.

kimsin sen?
ironi yaparken ironi olmuş yazar. *
akp uludağ sözlülk il meclis kapıcısının pantolononun fermuarı (bkz: sanada bu yakışır kocçum)
aldığı bir aylık çaylaklık cezası süresince kendisini inci sözlüğe vurmuş ve fena halde ahlakı bozulmuş olan yazar.

(bkz: buralar hep küfürle dolacak)
(#8401404) gerçekleri bilen yazardır. bir gün zirve yapıp sözlüğü bilgilendirmek lazımdır. *
(#8401404)
obsesifliğin dibine vurmuştur kendisi.
sanıyor ki tüm imkanlarımızı saidi nursi için harcadık ulan adam ne yapıyor ne ediyor diye.
ne içtiyse ben de aynısından istiyorum.
ellerine sağlık. çok güzel bir yazı yazmıştır kendisi.

edit: nickine bir daha bakınca fark ettim de, favori filmlerimden birinin kahramanının adını seçmiştir nick olarak kendisinie. *

(bkz: l ınstinct de mort)
benim yazılarım üzerinden çıkar sağlayan yazardır. *
(#8564602) güzel tespitleri olan yazar.
jacques mesrine'in islamcı ergonomisine bulanmış hali. public enemy number one olmasından bahsediyorum elbette. bu yazar da hem adını alarak hem de benzer çiğ ve vahşi fikirleri ile biraz uğraşırsa olabilir neden olmasın.
böyle moderasyon olmaz olsun protestosu'na katılarak yaklaşık 1 dakika sonra 1 aylık kafa iznine ayrılacak olan yazar. nick altıma pek uğrandığı söylenemez fakat yolu düşen biri olursa bunu görür ve belki protestoya katılır diye yazıyorum...**
garibim.
kıyamam ben ona.
kürdistan diye bir rüya görüyor, şş uyandırmayın çocuğu...
uyanırsa anlar neyin ne olduğunu.
pkk'lı falan olmayan yazar. doğu anadolu bölgesinde yaşayan bir zazadır kendisi.

kürtlerin dillerini, kültürlerini görmezden gelip yüzlerce yıldır kürdistan olarak anılan bölgeyi sırf birilerinin gücüne gidiyor diye görmezden gelemeyecek olan yazar. eğer bu yüzden bölücü olarak anılacaksa anılsın yazarı. zira sikinde değil, önce hak-hukuk...
ırkçı değil halkçıdır. ayrıca iki gözümdür.
(#9084457) ile insanlıktan aldığı nasibi gösteren yazardır.
potonsiyel incici* yazar gibi yazar.
güncel Önemli Başlıklar