bugün

şahsıma karşı gerçekleştirdiği üzücü çıkıştan ötürü donuza eklemekten mutluluk duyduğum değerli yazar. uzak ama mutlu olsun. saygılar...
Bir trollün şaire dönüşümü, insan gerçekten hayret ediyor.
Seni her halükarda seçmeyeceğim, üzgünüm.
hocası jackmartinedenn olan öğrencinin burnu boktan çıkmazmış.

şaka lan şaka. eminim iyi bir öğretmensindir. günün kutlu olsun.
Abi sen bu şiirleri posta gazetesine yolla, onlar yayınlasın. Burada harcanıyorsun valla.
Posta'yı niye kötüledin başganım, türkiye'nin en çok satan gazetesi.
siklenmeyince abuk subuk şiirler paylaşıp nickaltını hareketlendiren yazar. ben olmasam ekmek yiyemeyeceksin.

kısa pantalonlu ilkokul yemekhanesine dön. yer bulamazsın sonra.
iplenmemesi gereken yazar. kendini büyük entel görüyor o. müthiş acayip süper bir adam o. alkışlayın (şak şak) çünkü o biraz önce laf koydu. morallensin. sözlük olmasa dışarıda konuştuğu bir kişi daha yoktur. girdiği entry kadar sivilcesi olan adam.
edit: aferin artılamışsın. yemekhane havası iyi geldi demekki. evet.
nickaltlarına salça olmayı çok seven ilgi budalası. şiirle kurtaramazsın söyliim. seni sildiririm vs muhabbetine girecek kadar da küçük biri.
Sözlüğe yazdığı bok gibi şiirleri sayesinde sanata tecavüz eden yazar.
fena bir çocuk değil, denk geldiği yerde entrylerini okumayı seviyorum ben.
görsel
Şiirlerini posta gazetesindeki şiir köşesinde yayınla. Orası tam senin kalitende.

Bir adet troll yazar.
Tam biyatçıyız diyen zihniyet özgür irade sahibi insanlara firavun ordusu diyor hayat gerçekten çok garip.
görsel
görsel

harf hatası*
(bkz: protest sanayici)

sözlükten uzak kalamayan ünlü yazarımızın kendince böyle var olmasıdır. neyse başarılar dileriz...
bu adamı bir tek ben mi sevmiyorum diye düşünürken yalnız olmadığımı anladım. bir başkası da şiirlerini posta gazetesine yollamanı tavsiye etmiş. ona da tuvalet eğitimi verecek misin?
bir adet yazar, en trolünden. bir an önce silik olması dileğiyle.
sözlüğün en cahil yazarlarından. ilgi göremeyince şairliğe sarmış onuda bok etmiştir. evet.
ne yapsan olmuyor delikanlı. çok zorlama yırtarsın.
ağlaaaa ağla firuze. yabancı romanı nick alıp kendini entel zanneden firuze yazar. eminim tommiks ve teksastan öte bir kitap kariyeri yoktur. evet.
benden daha az tipsiz bir yazar. ama yinede bok tipli o da. evet.
https://m.uludagsozluk.com/e/34963103/
Atatürk yaşasaydı ve seçimlere girseydi Tayyip beyi geçemezdi demeye getiren kişi. Sabah sabah baya güldüm valla.
boş lakırdı.
dunning kruger sendromlu bir arkadaş.
bir konu da bilgi edindiğinde o konu da tüm bilgiye vakıf olduğunu düşünen insan anlamına geliyor. Bu da fenerin kalecisinin evinden aldırırım sözünü öğrenmiş, beni döveceğini sanıyor üzüldüm.
bir yazar.
görsel

görsel
güncel Önemli Başlıklar