bugün

düşmanımın başına gelmemesini temenni ettiğim olaydır, geçen başıma geldiğinde 200 metreküp enerji hissetmiştim.
ağıza sidik girmesiyle sonuçlanacak durum.
(bkz: olm burası neresi yoksa öldük mü lan)
işemek rahatlatır hapşırmakta öyle.
ne güzel bir eylemdir o öyle hem işemek hem hapşırmak...
Kesinlikle bir kadının kendini ilk defa tuvalet koşullarında bir erkekten üstün gördüğü andır.
sağa sola çiş sıçratır. ev arkadaşınız silahlardan hoşlanmıyordur umarım.
sidik yarışı yapılıyorsa er kişiler içinde rekor kırılacak andır.
malum organ elinizdeyse * tavanı bile sidikleyebilirsiniz..
bunu sakın denemeyin..
don't try this..
sıçmanıza sebep olabilir.
hapşırırken işemekten iyidir.*
hapşırmak için relaks bir durumda olmak gerektiğinden pek olası değildir.
vücut içi basıncın ani artışından ötürü, sıvı valfi açık olduğundan akışa ekstra bir enerji (basınç+hız) sağlanır. heyecan veya panik yapılmadığında rahat başa çıkılabilecek bir durumdur.
hele de umimi bir tuvallete* hapşırmanın vermiş olduğu sarsıntıyla yan taraftaki adamın aletini* görebilir hatta aynı lavuğa sidiğnizi sıçratabilirsiniz gibi sonucu pek hoş olmayacak şeylerle karşılaşabilirsiniz.
hedefte sapmaya neden olan durum.
hapşırırken sarsılan vücudun etkisiyle, kontrolünü kaybetmiş tanzikli su atan hortum görüntüsü elde eder insan.
Ciğerlerin dalakla buluştuğu andır. Dikkat edilesi durumdur.
1 kere hapışırırsan fazla sorun olmaz ama ben 5-6 kere hapşıran adamlar biliyorum onları hiç düşünemiyorum.
etrafa sıçramasına sebep olacak dumur olay.
evde denenmemesi gereken olaydır. açının oynamasıyla hedefte şaşar. ortalık batar.
bir de bu var :
(bkz: hapşırırken işemek)
elin ayağın çiş olmaması içten bile değildir.
hedefe bakmak yerine tavanda yanan florasana bakanların başına gelen talihsizlik.
ya idrar kesesini patlatacak ya da duvarı deldirecek hareket.
hapşırık geldiğinde işleme ara verilir sonra kalınan yerden devam edilir. ne gibi bir sakıncası var anlamadım.
pipi ucunun hafif yanmasına sebep olur.