bugün

bir kolpaçino esprisidir.

http://video.eksenim.myne...meli-sicmali-ayin/429271/
Yarmistir efendim. Kolpacinodaki güzel sahnelerden birisidir.
Gece Gece yarmıştır Efendim, izlenilmesi Gereken ayindir.
rahatlatıcı bir tarzdır. dünyadaki hiçbir şey insanı, işemek ve sıçmak kadar rahatlatamaz. sonuç olarak bu tür ayinler iyi ki de vardır.
kolpaçino filminin ruh çağırma sahnesi sonrası gözlerimden yaşlar gelerek gülmeme sebebiyet veren diyalog.

--- spoiler ---
''abi öyle bir tarikata denk geldim ki, içeride işemeli sıçmalı ayin vardi''
--- spoiler ---

(bkz: kolpaçino)
Değerlidir, ve fuzuli zaman kaybı değildir çişi bitenin ayini de bitmiş olur. Yaptıktan sonra kurcalama...
+ kedi kesip yiyolar bunlar sabri abi.
- adi şerefsizler.
(bkz: işemeli sıçmalı).
(bkz: emmeli gömmeli)
gezi parkında yapılandır.
kozmik beden temizliği.
muhterem fethullah gülen hocaefendinin böyle bir meyili olacağı kırk yıl düşünsek aklımıza gelmezdi. gerçi adam 70 i geçti hala bekar, ne hikmetse koltukta 10 saniye oturamıyor. ama olsun gelmezdi. gerçi abiler filan. yok canım. daha neler. (bkz: keşke penislerini çıkarıp başıma işeseler)
kolpaçinodaki diğer abimize göre buna sado mazo denmektedir. hatta bir arkadaşı tayland'a gidip karıyı üzerine işetip yıkanmasan geri gelmektedir.
Her aklıma geldiğinde güldürür beni.
amacı sorgulanan ayindir.
olabilitesi yüksek ayindir.

bir din simsarı çıkıp der;

"eyyy müslümanlar ve eyy cemaat, tanrı bize diyor ki sıçın işeyin. haydiii! ya allah!!"

beklerim yani yaparlar moruk.
Son birkaç gündür ülkemizde iktidar ve iktidar destekçisi partilerde siyaset yapmakla eşdeğer eylemdir.
inşaatlarda tercih edilen bir tür ayin.
Masonik bir eylemdir

görsel

(bkz: Aslı bekiroğlu)
tekdüzelikten sıkılmış, hayatına renk katmak isteyen insanların yapmak isteyebileceği bir eylemdir.

en büyük handikap ortalığın kokması işte. yoksa yapılıp stres atılabilecek bir eylem.
Extremedir.
iğrençsiniz ibneler.
sado mazo diyolar.
güncel Önemli Başlıklar