bugün

serkan can isimli tipin önerisi.

görsel
https://twitter.com/Serka...tatus/1219352648157159425
(bkz: tamam)
oldu. çok biliyon.
serkan can striptizci herhalde. umarım hedeflerine ulaşmıştır gendisi.
Amuda kalkarak gidenler ne yapmalı acaba. Malum bu kıt maaşla dans ederek gidilmez amuda kalkık bir şekilde gidersek beynimize kan yürür belki daha sağlıklı düşünmemize olanak sağlar Hıı.
Moonwalk yaparak gidiyorum ben, ayaklarım böyle geri geri gidiyor.
Sayılır mı?
Dişisini etkilemeye çalışan kertenkele dansı yapıyorum sabahları. Süper işim var çünkü çok seviyorum öyle böyle değil.
mutlu olsanız bile riskli eylemdir. öyle dolmuşa dans ederek falan binerseniz pis dayak atarlar şorolo zannedip.
Warren Buffet dan araklanmış bir söz bir de kendisine akademisyen diyor hiç şaşırmadım!
(bkz: peki)
Hayat koçum öyle dedi. Tamam koçum.
işe gidemeden, tımarhaneye tıkarlar.
Halay çeksek olmuyor mu? Dans pek bilmiyorum.
Kazandığınız parayla dans ediyorsanız devam edin. Tabi kira, fatura, masraflar vs ödendikten sonra hala paranız varsa...
bir dansçı bile işine dans ederek gitmez.
"işe mutlu gitmiyorsanız o işi bırakın" anlamına dans sözü eklemek saçma olmuş bir durumdur. kaldı ki para kazanmak için çalışıyor zaten herkes.
Su medya maymunlarinin ulkedeki issizlikten, enflasyondan ve ekonomik krizden haberi yok heralde. Resmen insan akliyla tassak geciyorlar.
görsel
Bu adamı ayda üç bin liraya halde amele olarak çalıştıraksın. Sonra bakalım dans ederek işe gidiyor mu? Uykunu alınca kalk, sıkılınca işi bırak, yok ne yapıyorsan aşk ile yap. Lan romantikler ağzınızda gümüş kaşıkla doğdunuz hiç işssiz kalmadınız, nasıl eğlensek tatile nereye gitsek diye dertleri olan insanlarsınız. Sen işe tabi dans ederek gidersin.
Saçma bir öneridir. Bu kafayla gidersem işe sonsuza dek işsiz kalırım. Napalım taş mı yiyelim kardeşim.
Kulağa hoş gelse de, janjanlı ütopik bir öneridir.
bir Tuzu kuru tarafından söylenmiştir.
Bu ülkede uzay bilimi okuyup, markette raf dizen eleman var aga, ne dans etmesi ne işi bırakması?!

O işi bırakalım da ne yapalım, ne önerirsin?!
Fotosentez mi yapalım, birbirimizi mi yiyelim, kış uykusuna mı yatalım, hadi söyle?!
Millet aç aç! Böyle antin kuntin önerilerinizi ...... Anladın sen onu!
(bkz: olur)
kendisinin kalkıp gittiği bi işi olmadığı için sanırım.
Evet ben tamda böyle yaptım.
Bu arkadaş yurt dışında yaşadığı için bu kadar rahat.
elit, kültürlü yersen ayağı heralde milletin borçlarını kendi ödüyecek millette zaten zevkine çalışıyor. böyle kişilere ne itibar edin ne de prim yaptırın. üni bitince her yere cv bıraktım boş kalmıyım diye markete işe girmiştim hemde torpille zorla aldı market zincirlerinin müdürü üni mezunusun bu iş sana uymaz diye. prof bir adamda sohbet esnasında neymiş 18 yaş üstü amerikada gençler evi terkediyorlarmış iş kuruyorlar da felan birşey zırvaladı. hayaller paris hayatlar somalii. bu ülkede ailenden zengin değilsen, siyaset, cemaat bağlantın yoksa hele şansında yoksa işe dans ederek gidemezsin. adam mucit ismini vermiyim adama ülke destek çıkmıyor adam kendi çabalarıyla birşey yapıyor yapmaya çalışıyor. bu adam yurtdışında olsa projesine birisi sahip çıkar adam yürür gider. beyin göçü felan niye var.
güncel Önemli Başlıklar