bugün

özellikle içtiği içki kırmızı şarapsa, sonu gelmeyen güzel muhabbetlerin kadınının güzelliğidir.

şarap gibi yıllandıkça güzelleşen kadın güzelliğidir.

en uçuk muhabbetlerden en romantik muhabbetleri yapan kadın güzelliğidir.

içki içmiş bir kadının güzelliği kıyas kabul etmezdir.
Meşrubat edebiyatı'na konu mankeni olan kadının güzelliği. Mesele Bir kadının sizinle çay içip mayhoş olması mayhoş etmesidir. Ne yani şimdi; tekila içen kadın güzel değil mi? Kanyak içen? Tekila içtiğinde limon çiçeği, kanyak içtiğinde soba ateşi olmuyor ise nazarınızı gözden geçiriniz.

Meşrubat edebiyatı'na nesquik sütü ve şalgam suyunu eklemeyi düşünüyorum.
Ulan ya.. sevgilisinin makyajını silen çocuk videosunu bulamadım.. tam bu başlığa yakışırdı.. hafif çakırkeyif kız çok güzel sorular soruyordu.. o masumluk güzel işte.
Cidden çok film izlemişsiniz. Kadın şarabından son yudumunu alır, şuh kahkahalarla frikik verir bilmeden...
Yok be abim, ben içip, milletinkini de içmeye çalışıp terslenen olursa kafasında şişe kırıyorum. Ya da serpme kahvaltıya gidelim diye tutturuyorum gece 3'te.
O işler sizin hayal ettiğiniz gibi olmuyor.
içi geçmiş kadın güzelliği okudum.
Vay vay vay gelmiş kadın uzmanlarımız. ilgiyle takip ediyorum.
Fondiple herkes güzel.

görsel
Hiçbir zaman elde edemeyeceğim güzellik.
Gece taksime çıkın mekan mekan dolaşın bakın neler var.
Dağıtan mı aseleti ile baş döndüren mi görün ve tarafınızı seçin.
ne kadar içtiğine bağlı olarak değişen güzelliktir. etki olarak yatıştırıyorsa fiziksel olarak güzel olması muhtemel. ama tepelerde dans ediyor olabilir saçları şöyle karışmış halde. bu da fiziksel olmayan güzelliği.
Fizikselliği bir yana kafa güzelliği ve sohbetleri bir başka olur.
özellikle içilen içki rakıysa bide off off diyorum.

kısacası tadından yenmeyen kadın güzelliğidir.
güncel Önemli Başlıklar