bugün

her insan yeni bir dünyadır sözünü yanlış anlayan insan bünyesinin yaşadıklarından sonra bunun farkına varması gerektiğine inanarak , işin aslını onun yüzüne vurmak için kullanılan söz.
nilgün marmara'nın dediğince mor üçgen.
içinde hiçbir şey olmadığı için, kullanılarak düşünülemeyecek deliktir.

(bkz: vajinasıyla düşünmek)
şebnem ferah'ın ebru gündeşinkinden sözetme biçimi yanlış anımsamıyorsam. çok kızarak yazdığı belli o sözleri.. yoksa şebo nere ebru nere.
bir şebnem ferah saçmalığı. asiyim , rocker'ım , uyuz biri ve sert hatunum imajını daha da pekiştirip , bizlere de kanıtlaması için yazdığı şarkıda söylediği cümledir. ancak ne kadar asi olursan ol , ne kadar sertsin bilemem , rock müzik diyip aşk şarksıı yapıyorsun bu da bir yere kadar tamam ama bu söz ile ezikliğin ortada. vermek istediğin mesaj başka gerçekler ortada. büyük rezillik. yattıysan yattın. tecavüz etmedi ya arkasından söyleniyorsun. hem ya bu lafları söylediğin adam şarkı yapsaydı sana misilleme olarak. içine aldığın damarlı .... vıyyk ben tiksindim . *
babasına mesaj vermektedir bence şebnem ferah.

(bkz: baba ben orospu oldum).
içine girilen küçük kaygan delik ve giren şey ikililerinden hagisis doğrudur?

a) burun deliği-penis
b) vajina-salatalık
c) ağız-dondurma
d) vajina-bostan patlıcanı
e) g.t-pamuk

sorusuna sebep olacak şarkı sözüdür.
abazan bünye için yapılmış şarkı sözü.
şebo'nun yazdığına, söylediğine göre göbek deliğinin birkaç santimetre altıdır; bunu da bu başlıktan öğrendim şahsen. ha böyle bir durum olması sonucunda da ben derim ki "senin göbeğinin altında bi delik daha mı var?"

hem, göbek deliği kaygan değildir; içine de girilmez. altında bir başka delik olduğunu düşünelim. olsa olsa piercing deliğidir, değilse de oyulmuştur falan. oraya da girecek hali yok.

ulan ciddi ciddi tartışıyorum. ama ben derim ki,

(bkz: dostum bu bildiğin vajina)
yağmur yağması sonucu çamurlaşan mağara girişidir.
Küçük ve kaygan olması nedeniyle ilgi çeken deliktir. Herhangi bir delik değildir. Küçük ve kaygan olmayanları ağaç kabuğu gibi olup can yakmaktadır.
içine girilen küçük kaygan deliği daha dün gördüm. bahsi geçenden daha büyüktü.
ya da benim talihsizliğim de olabilir tabii, bilemiyorum.
Şebnem feraha yakıştıramadığım şarkı sözü. Önüne gelene veren bir kadın portresi çizmiş.
sevgilisini ebru gündeşe kaptıran şebonun dert yandığı şarkı sözü. ebru? küçük? haha.
(bkz: içine alınan zevk sosisi)
saçma bir sözdür. mantıksal açıdan hatalıdır. çünkü küçük olarak iddia edilse de;

(bkz: pamela anderson)
(bkz: jenna jameson)
bazıları bu değili yeni ve büyük bir dünya sanmaktaymış şebo'ya göre.
kastedilen deliğin, küçük ve kaygan olmayanları da vardır ki çekilmez!
(bkz: vajina)
(bkz: göt)*
(bkz: kulak deliği)
(bkz: göbek deliği)
kimisi tarafından yeni ve büyük bi dünya sanılan deliktir.
işin içinde aşk yoksa delik kaygan olmuş, küçük olmuş, büyük olmuş neye yarar dimi sözlük..
şeboist ergen rakçıların ooo şebnem ne güzel laf sokmuş ne anlamlı sözler dediği ama aslında çok basit ve birbiri ile alakasız söz yığınının bir parçasıdır şimdi;

içine girdiğin kaygan deliği -ilginç-
yeni ve büyük bir dünyamı sandın -devam ediyoruz-
istersen bir aynayla yardım edeyim -ne diyo lan bu ne aynası-
ama umursamazsın -bsgçk-
türkiye bu söz dizesini şebnem ferah tan öğrenmiş olup,erkek arkadaşı ile birlikte olup ayrılan çoğu kızın dilinden düşmeyen şarkı sözüdür.hatta daha ileri gidip telefonda dinlettikleri şarkıdır. *
-pasoparola şebnem.
ayıp bir şey.*
aynı zamanda içinden çıkılan kaygan deliktir. benim algım böyle seçti aga.