bugün

bir yazışmada denk geldiğim söz. kız olsaydım sırılsıklam olurdum.

https://twitter.com/Kaanb.../1252966465717907456?s=20

görsel

https://twitter.com/ruken.../1384831513435463681?s=20
abazalığın en top noktasını gözler önüne seren erkektir.
Dolmalık biber mi bu birader .
Kaan boşnaktir. Yuzyuzeyken boşaliriz. (bkz: swh)
Seni skmek istiyorum demenin şirince söylenişi mi oluyor bu...
Bir çeşit Fetiş belirtisi gösteren cümledir.

Seks esnasında bazı erkekler "dölle beni, çocuğunu doğurmak istiyorum, beni hamile bırak" cümlelerini bizzat duymak isterler, bunun için kadınlarına direktif verirler.
züviyetin devam gücünün kendisinde olduğunu işiterek tanrılaşmak istemelerindendir.
(bkz: içine nar ekşisi koyayım diyen çiğ köfteci)
(img:#1973010)
görsel
Hem küfür hem gerçeklik Hem de masumiyet içerir. Adam kombo yapmış.
bu söze bakıp umut beslemeyin mi?

bu söze bakıp umut besleyen varsa onun ben zaten aklını sikeyim. küfür zannedip geldim, karşılaştığım manzaraya bak amk.

böyle romantizm olmaz olsun.
Daha avam bir erkek bulamazsınız.
Niye bu cümle aklıma bebe bisküvisini getirdi. Bebek fikrine cok uzak olmak böyle bir sey demek ki.
Çocuk dediğin karının kucağına çocuk verir lafını akla getirendir.
Dümdüz seni sikem demiş. Azgın bi seksomanyak değilseniz etkilenmeniz mümkün değil.
Yalnız mesajlaşma 19 Mart 2020'de ve kız su Corona Tantanası bı hafiflesin gelicem demiş.. sana üzücü bı haberimiz var Kaan..
suratına yumruk şeyine de tekme koyunuz. aksi halde ızdırap içinde dayağı siz yiyeceksiniz demektir. kadınlarda bir gram akıl olsaydı şu şer tohumlarını üretmekten vazgeçerdi ama hayır topluca kıyametimize ilerliyoruz.
Wow perfect hiç aklıma gelmemişti 2 3 saniye düşündüm de anladım.
Olaylara objektif bakabilen düz, yalın, sıradan, net, odaklı, abazan, uçkur düşkünü ve ne istediğini bilen bir erkektir. Gün içerisinde her gördüğü kadına aynı teklifleri ederek bebe isteyen herkesin içinde bir umut filizlendireceğini zanneden ve genelde homo habilis evresindeki iç güdülerinden vazgeçememiş neslini devam ettirmek isteyen bir erkektir. Ne yazık ki bu tür erkekler romantiklikte ve cinsel performansta tamamen zayıftırlar ki bir ilişkide seks ve romantizim yoksa ne anlamı vardır..
buram buram kroluk kokar.
ilginç bir küfür ediyordur.