bugün

insanın somut olarak hissedemediği ama gelicek tehlikenin farkına varması durumudur. derdi olmayana anlatması zor olan durumdur.
derdi olsada olmasa da iç bu sıkılıcak şey arayıp durur, boş kalınca. mümkün mertebe oyunlarla onu oyalayıp, gönlünü almak gerektir. dert olsa da düşünme eylemiyle bi bok olmayacağı için harekete geçilmelidir. harekete de geçilemiyorsa belki de kadere boyun eğmek gerekebilir. evde kendi kendine harlem shake vidousu çekerek, ya da duşta giden günlerim oldu gibi saçmlaıklarla bünye yorulmaya mahkum edilebilir. psikolojik olarak göçersin yüksek ihtimal bu dallamalıklardan sonra. güzel bir uyku çeker sıkıntıdan geçici olarak kurtulabilirsin yani.
bazı şeyler o kadar birikmiştir ki insanın içinde, bi tarafına kazık soksalar hissetmeyecek derecede umursamaz hale gelir. off çekmeler birbiri ardına gelirken insan ağlamanın eşiğine gelir ama ağlayamaz, ağlasa rahatlayacaktır aslında ama ağlayamaz. sıkıntılar birikir birikir dağ kadar olur hele konuşacak kimsesi yoksa vay onun haline.

tanım: insanın ölecek derecede sıkılması.
ölümü, sonsuzluğu, kainat'ın büyüklüğünü düşünür düşünmez başlar. bak yine başladı.
En kötüsü de neden sıkıldığını bilmemektir.
şu an yaşadığım illet durum.
okulu ya da işi sikindirik bir aşk hikayesi yüzünden bırakan, sonrasında ölen köpeğinin ardından depresyona giren bir insanın gönüllü olarak girip veterinerde çalışmasının sonucu, oradan da ayrılmış olarak hissettiği bunalımın iki kelimelik tanımıdır. şu 2, 5 senede hayatım ellerimden kayıp gitti gibi hissediyorum.
çevremde insan da kalmadı. event şirketi ne bileyim set ortamında asistan falan olup böyle insan içine karışasım var.
makyaj yapmayı unuttum anacığım. öyle kötü durumdayım. ne meditasyonlar, ne içkiler, ne yürüyüşler, ne okuduğum kitaplar kâr ediyor iç sıkıntıma ne de eski hobilerime dönesim var. ot gibi yaşıyorum ot.
Anlam verilemeyendir.
Aslında sebebi bilinir fakat kendine bile itiraf edemez insan.
Kussam rahatlar mıyım.. Kusunca ruhta yenileniyor mu ?
Kadınlarda genellikle adet öncesinde vuku bulur.
'ne olacaksa olsun, dersiniz ya bazen'...
Depresyona delalettir.
için sıkılır 3-5 gün sonra ağlamalar başlar sonra keşke ölsem filan derken bi de bakmışsın düzelmişsin...
Su anda bende ic sıkıntısından cok ic sıkışması seklinde vuku buluyor. Oyleki uyuyasim gelmiyor.
Şu an yaşadığım durum.

Acaba kötü birşey mi olacak.
Bende sürekli olan durum bir süre sonra alışılıyor.
geceleri oluyor genelde, geçmek bilmiyor..
gerçek anlamda ya da tam anlamıyla kendimi yapayalnız hissettiğim zamanlarda olur hep. Bendeki Tek çaresi uyumaktır o da bu lanet olası yurtta mümkün olsa keşke. Bir uyuyabilsem sabah uyandığımda geçecek.
Sıkılmaların en kötüsüdür. Hiç bi şeyden sıkılmayıp ben neden sıkılıyorum diye düşünürsünüz. Ben böyle durumlarda çikolatalı ufak atıştırmalıklar yiyip hormonlarımdan yardım istemeyi denerim ilk önce. Sonra annemle konuşmaya çalışırım.
Pazartesinin geliyor oluşundandır. Pazar akşam saatlerinde gelir genelde.
Son 2 gündür üzerimde olan ancak artık beni terk etmesini istediğim his. işlerim var.
1 haftadır yaşadığım durum.
Nefes alamıyorum yarabbi. Geçmiyor bu sıkıntı 2 gündür.

Sıkılmaların en kötüsüdür. Hiçbir şeyden zevk alamazsınız veya canınız bir şey yapmak istemez.
lodostandır.
Sıkı can iyidir kolay kolay çıkmaz diyenleri vurasım geldiği zaman dilimidir.
an itibari ile bir de kafamın güzelliği eklendi, iliklerime kadar silkeliyor beni. biraz daha zorlasa skerim hayatı değil sonlandıracağım.
geçmiyor bi türlü.
güncel Önemli Başlıklar