bugün

son bir aylık gelişmeler göz önüne alındığında içişleri bakanı istifa etmeli.

orantısız güç teriminin bile bir anlamı varken ; izmir de ,istanbul da yalnızca "güç" kullanılmıştır.

izmir de parkta yürüyen, oturan, sevişenleri bile darp etmek, ancak bir faşizm yanlısının mahsulü olabilir.

onlara " gidin önünüze geleni dövün" emri mi verildi.

artık bu ülke geçmiş katliamlarını unutacak seviyede bir uygulamaya maruz kalmıştır.

reyhanlı katliamı nın açıklanamaması,

suriye savaşı na müdahil olacağım derken kendi ülkesinde savaş çıkarma noktasına gelmesi,

ve insan, yeşil sevgisinde yoksun olma durumunda

bakanların yavaş yavaş istifa etmesi gereklidir.

avrupa yada "medeni" bir ülke de şimdiye bakanlar istifa etmiş, hükümet özür dilemiş ve seçim e doğru yol alınmış olurdu.

izmir:

http://gundem.milliyet.co...detay/1718372/default.htm

istanbul:

http://www.milliyet.tv/vi...-arbede-HCZjGmBaUfmr.html

ve internette binlerce kanıt, belge, bilgi ve döküman tarihe geçmiştir.
(bkz: tamam)
reyhanlı nın istihbaratını almıştık deyip de hala o koltukta oturan bakan mı diye düşündürür.
siyasi ahlak denen hadisenin olmadığı bizim gibi bir ülkede rüyanızda bile göremeyeceğiniz durumdur.
etmemeli. ne konuştuğuna anlamıyoruz ya kafamız rahat.
bakanlar insani olarak yaklaşıp bir tepki verebilme samimiyeti ve cesareti olabilmesi seviyesinde olabilmesi konusuna değinmeye çalıştık yoksa bazı arkadaşların değindiği konular çok yerinde tespit, anlamlı önerme ve fikir üstü bir söylemdir!
..bu nedir arkadaş.2 saat onc sinden sokağa çıkma yasağı bildirilir mi..siz kimin dusmanisiniz..
Önce kurumun adını öğren sonra belki kurumun başındaki kişiyi istifaya davet edebilirsin.

(bkz: içişleri bakanlığı)
kazımanız gerekiyor.
içişleri bakanı: peki tamam.
tabi siz isterseniz hemen.
Bu içişlerinde bir trol var ama kim çözemedim. Bazen saçma sapan karar alıyorlar. Bunların akıl hocası kim?
arkadaşlar siz hakikaten malsınız, malın önde gidenisiniz. kula kulluk eden kişilersiniz.
yazık size.

sokağa çıkma yasağını süleyman soylu kendi başına mı ilan etti?

saraydan talimat gelmese, süleyman soylu "ben içişleri bakanıyım, sokağa çıkma yasağı ilan ediyorum" diyebilir mi?

asıl suçlanacak kişiyi es geçip, onun alt kademesindeki adamı suçlayıp günah keçisi ilan etmek neyin kafasıdır? asıl eleştirmeniz gereken kişiyi eleştirmeyip onun bir altındaki adamı suçluyorsunuz. komiksiniz...acizsiniz...
cidden böyle düşünüyor olamazsınız...
süleyman paşam kaçın kurası. kendini sağlama aldı bile.

görsel
#süleymansoyluistifa.
itler istedi diye atlar ölmez. PKK'yı perişan eden adam istifa etsin hee...
ilk başta ben de kızdım ama serinkanlı düşününce kararda hiç bir yanlışlık yok. Halkın bu kadar hıyar olabileceği valla hiç birimizin aklına gelmezdi. .Ah bari fırınlar açık olacak diye ilk andan deselerdi bayağı götürmeye başlamıştık işi şu ana kadar ya.
Kardeşim 2 tane bebem var..süt iciyorlar..bez kullanıyorlar..haberlere bakıyorum sokağa çıkma yasağı var diyor..saate bakıyorum saat 22.00 ben ne bok yiyin şimdi..doğru markete..

Kapda 150 kişi kuyruk olmuş..hadi geri dön nasıl doneceksen..

150 kişinin 100 u sigara peşinde..

Vatandaş ne yapsın..şaka gibi..bu kadar acemilik olur mu..yazık değil mi bize..colugumuza çocuğumuza..

Sovunce sövdü oluyor..