bugün

(bkz: ho ho ho)

bu gerçekten gurur verici. ağlıyorum şu an, daha fazla yazamıyciimm. iyi ki varsın izmir, iyi ki! evet.
görsel
Noel baba nedir ulan hrıstiyan mısınız?
allah'tan boyunu uzun yapmışlar. yoksa her şey olabilir bu ülkede. bu dayı da yozgatlı mesela.

görsel
Laikliği islam düşmanlığı sanan anadolu çomarlarını başlığa topluyor. Menemen olayını kınar aynı terör zihniyeti ile düşünüp Noel babaya karşı çıkar. Daha laiklik olmasa babası kim olacaktı onu bilmeyen veletler üstelik bunlar.
Malum şehirden beklenen hareket.
şeriat taraftarı değilim ama bu tablo nedir amk. noel yortusunu ne zaman kutluyoruz? paskalya da yumurta boyayacaklar mı izmir?
bu da konyadan gelsin.

https://scontent.fist2-1....ab033dc47&oe=5CA40365
hacı abi heykeli kaldırıyor demişsiniz de ben videosunu izledim o haberin. hacı abi heykeli değil başka şeyleri kaldırıyor. sallamayın gözlerimle gördüm amk!
Noel baba'nın izmirli olduğunu düşündürten heykeldir. Muhtemelen bu noel baba, geyikleri ve kızağı bırakıp daha sağlıklı yaşamak için her sabah kordonda koşmuş. Seneye baklavaları da görürüz artık.
noel baba, sanata Cruise denilen bu figür, coca cola'nin pr çalışmasıdır.
yillarca trt'de filimlerde noel baba figuru gördük, avm.lerde noel baba kostümlü tonlarca insan calistirdik bunlar sorun olmadi da, izmir deki bir avm nin yaptırdığı heykel mi sorun oldu.

medeniyetimiz ileriye gideceğine her gecen gun geriye gitmesine cok üzülüyorum....
dün ordaydımda nasıl görmedim ben. bi daha gideyim istavroz çıkarayım.
güldürükçü yine iş başında.
misvak'ta bile çöp adam çizemeyecek güldürükçüler sözlüğe musallat oldu.
Bu hareket bize bir daha gosteriyor ki kemalistler bu ulkenin orf adet gelenek ve dinlerine cok uzak.bu ulkenin insanlarini degil gibiler. Kurban kesmeyi canilik olarak goren bu islam dusmanlari noel de hindi kesmeyi sorun olarak gormuyor. Zaten kemalistlerin sehrin tam aortasina ataturk heykeli dikmekten ve avrupalilarin heykellerini yapmaktan baska ne gibi basariari var. Tabi o da basariysa.
noel baba yani santa clasue antalyalıdır.

öz be öz anadolunun has evladıdır.

toprağımıza özdeğerlerimize sahip çıkıyoruz.

çıkmayan kimliksiz gitsin arabın götünü yalasın arabsitanda.
--spoiler--

noel baba yani santa clasue antalyalıdır.

öz be öz anadolunun has evladıdır.

toprağımıza özdeğerlerimize sahip çıkıyoruz.

çıkmayan kimliksiz gitsin arabın götünü yalasın arabsitanda.

Haha hindi kesmek yilbasi agaci suslemek noel de icip tombala oynamakta santa clsue nin adetlerinden degil mi? Adami ellerinden gelss kabe imami yapacaklar.
(bkz: iktidar için papaz elbisesi giyen ümmet lideri)
Neden cehape halka inemiyor etilerdeki bebekteki leventteki bazı kokonaların savunuculuğunu yapıyor derseniz bunun en iyi kaniti izmire dikilen dev noel baba heykelidir.
yöresel bir heykel işte. ne olacak amk? ha nasrettin hoca ha noel baba birbirlerine benziyorlar zaten. bide heidi'nin dedesi. hep aynı bunlar amk. bunlarıdn dini mini yok aslında. dede işte. olaya bu açıyla bakın biraz. zikkolar.
herkes inandığı gibi yaşasın, bundan bize ne!
gavur izmir dendi, şu dendi, bu dendi.
"Başkaları ne kadar gavur olduğunu tartışmak yerine, biz ne kadar müslümanız"ı tartışsak?
Bir peygamberi sevsek, övsek, biz de gavur olur muyuz?
peki ya aşure orucu? Neden aşure ve o 2 gün oruç tutulur?
https://www.uhut.net/?p=1186
adam gavur amk tabii ki heykeli izmir'e dikilecek.
Galiba forum Bornova'ya konmuş heykel.
Bir avm'nin yaptığını bir şehre mal etmek?
Kaldı ki tüm şehir yapsa bile ne var bunda?
Çomarlar kudurduysa gayet iyi olmuş.