bugün

kendilerine çok teşekkür ederim. Özgüvenimi yeniden kazanmamı sağladılar bakışlarıyla ve iş atmalarıyla bir anda egom tavan yaptı. enterasan biryer. kızların erkeklere iş attığını gördüğüm tek yer; he birde eskişehir var unutmamam lazım
abartıldığı kadarda güzel olmayan sıradan kızlardır bence.
büyük bir çoğunluğunun gerçekten çok güzel olduğu kızlardır.
yemekteyizde bolca gördüğümüz hatunlardır. bu ne hava bu ne kibir diyesim geliyor. cok abarttınız bi tarafları kalktı.
(bkz: çirkin kızın izmirliyim demesiyle girilen şok)
(bkz: izmirliyim öyleyse güzelim) * *
artık o kadar nam yapmıştır ki izmirin kızları değil

kızların izmiri denmelidir. o hale gelmiştir.
(bkz: samsunlu kızların izmirli kızlardan güzel olması)
öyyyff hacı izmirde bi kızlar var aq bi gör kör ol ya o derece.. *
ruhlarındaki güzelliğin yüzlerine yansımasıdır. rahat tavırları, sıcakkanlı oluşu bir izmir kızının en temel özelliklerindendir.
güzel olmaya güzeldirler ama çarptıkları zamanda kamyon çarpmışa dönderen kızlardır.
makyaj güzeli oldukları halde türkiyenin en güzel kızları olduğu söylenerek türk kızlarına hakaret etmekte kullanılan kız tipi. boyalı saçlar, makyajdan kırışmış bir surat, açık giyinerek güzel olacağını sanan bir zihniyet vs vs vs...
(bkz: yalan mı)
güzel izmir'in güzel ve sıcakkanlı kızlarıdır.görülmeye değerdir.
izmir dışında yaşıyorsanız, izmirli bir sevgiliniz varsa ve izmir'e doğru yoldaysanız arabada müthiş giden şarkı. benim yok da bir arkadaşın vardı. *
geneli çok rahattır. hiç türk gibi değiller. insanın dolaşan söylentilere inanası geliyor. geçen haberde gördüm izmirli bir kız intihar ediyor kışın ortasında giymiş mini eteği, göbeği açık. çıkmış pencereye bağırıyor. içmiş zaten. leş gibi. iğrendim.
kızlarının güzel değil, bakımlı; zeki değil, zeki geçinen aptallar olduğuna kanaat ettiren kızlardır.
nedense şu ana kadar tanıdıklarımın hepsi aptal çıktı. *
http://www.youtube.com/watch?v=jkudUXnZQF8

bu da izmirli ama pek güzel olduğu söylenemez..materyalist değilim ancak yine de biraz göze hoş gelirse de fena olmaz hani
son derece özgür, kendine güvenen ve güzel kızları vardır. Bir bakarsınız toplu halde kordonda bira içerler, bir bakarsınız hep beraber sosyal projede yer alırlar.
hiiç de abartıldığı gibi değillerdir. g**tümü cama dayasam daha güzeldir. var olan güzelleride her yer bulunabilecek türdendir.
herşeyden önce kendine olan güvenleri zirvede olan kızlardır.havasından mıdır suyundan mı güzelliktende öte enteresan bir çekiciliğe sahiplerdir.yürüyüşlerinde bile bir kendine özgülük söz konusudur.ne demiş şarkıda da: "hiç bir topuk tıkırtısı bu kadar davetkar çalamaz".
yani aslında izmirin kızlarının güzelliği farkedebilene, bakıpta görebilene
kamboçya kızları yanında bir hiçtirler.
Arabam gitme taşlıktan
Dingili kopmuş başlıktan
Şu izmirin kızları
Toprak yiyor açlıktan

Mısralarını aklıma getirir hep. *

Güzeldir ama izmirin kızları. özellikle karşıyakada fena manitalar bulunur. Her biri cillop gibidir adeta.
(bkz: neden güzel olur izmirli kadınlar)
acımasızlardır.
cilvelidirler ki bi erkeğin en zayıf noktasından vururlar.
sıcak kanlıdırlar.
güzel ve çekicidirler.
adamın çırasını yakarlar.
nerdenmi biliyorum ?**