bugün

espirileri ile ortamı soğutan yazar. (#36765819) izmirli ve laik olduğu için gülüyoruz. evet

görsel
Guvenilmesi zor, medya sektorunde sikca gorulen bayanlardir. Parayi severler.
Aslında izmirin kızları diye bir olay yoktur hepsi uydurmaca abartılı şeylerdir.izmirin yerlisini zor bulursunuz.Genellikle rum,bulgar ve roman göçmenleri görürsünüz.Diğer bir kısmıda başka şehirlerden gelmektedir.Doğal olarak izmirli kızlar diye birşey olamaz çünkü hepsi göçmendir.izmir son 20 yılda baya büyük bir değişim göstermiştir aslında solcu şehri değildir nasıl mı ?

Şöyle ki tek partili sistemden sonra ilk defa seçimler yapılmıştır ve adnan menderes yani demokrat parti en çok egeden oy almıştır.Tabi kendisinin aydınlı olmasından dolayıda olabilir.Olay şu ki ege aslında solcu değildir geleneklerine bağlı muhafazakar bir bölgeydi.Zaten egeye gittiğiniz zaman her yerde "ADNAN MENDERESiN " ismini duyarsınız... 70-80 dönemlerinde sağ sol kavgaları büyük şehirleri yutmuştur buna izmiri de sokabiliriz ama izmirin asıl insanı mert efedir kadınları da bir erkek kadar atılgandır.tabi 90 dan sonra dsp ile başlayıp hafif demokrat sola kaydılar 2000 yılından sonra ak parti ile birlikte başlayan harekette ege biraz etkisiz kalmıştır.Çünkü görüşlerinde uçurum vardı aslında ak parti demokrat muhafazakar bir parti olmasına rağmen egeden nasıl oy alamıyor diyecek olursanız bunun cevabı bellidir ama uzatmak istemiyorum

velhasıl ege bildiğimiz ege değil izmir bildiğimiz izmir değil şu an sadece şişirilmiş bir balondur.Kadınları efe torunu gibi davranmamakta bildiğin modernizm ayağına kendini harap etmektedir.Buna da atatürkçülük demişler ama halt etmişler.Batının sonuna kadar kültürünü alıp buna atatürkçülük demek büyük bir ayıptır aynı zamanda cahillik... Anlattığım gibi izmirin yerlisi kalmamıştır yada asimile olmuştur.Eğer gerçek efe görmek istiyorsanız izmirin ve aydının köylerini gezebilirsiniz gerçek adamda ordadır gerçek kadında kusura bakmayın izmirliler ama malesef gerçekler söylenmek zorundayım....
Herşye ramen gülün. Evet.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
Sık sık aralarına giRip dolandığım, hala bir numaralarını göremediğim kızlardır.
Hem bence bizim memleketin kızları daha tehlikeli.
Eksik olmasin yazari
Sevilenlerden.
ülkede güzel kızlarıyla övündüğümüz bir il var onlarında kökenin çoğu rumlara dayanıyor aq .
görsel
izmirin bağrından kopup gelen kızdır. Sanırım zengin bir ailenin kızı malum fular falan...
Meyve veren ağaç taşlanır kardeşim sen faşistlere bakma kendi bildiğin yolda ilerle.
Gelmiş geçmiş en izmir özentisi sözlük yazarı olduğunu düşünüyorum.

Sevdiğim, saygı duyduğum bir görümcem aynı zamanda.
Çok ağır laf sokan (akp hükümetine) yazar. Aynı zamanda dişidir. Bu da bir detay.
Gözü mükemmel olan yazar. Nazar değmesin ciciş.
artılar için teşekkür ettiğim asker arkadaşım yazar.

kanka bayramda görüşelim.*
Taş gibidir.
Yazar olanı hakkında fikrim yok. Hadi eyv.
Ülkedeki izmir düşmanlığı nereden geliyor diyordum sebebini buldum

Allah affetsin.
izmir in kizlari cok rerörerö dedigimizde kim alinacak merak ettigim kisi.
izmir'e hiç gitmemesine rağmen izmir'li gibi takılan yazar.

eyyy halime sen kimsin yaa.
Eskiden beri takibinde olduğum yazar. Ben de yazdıklarını severek okurum. Ama feminist olmasa daha iyi.
Geneli kaşardır. Hadi eyv.
Kankilişto nedir yav. Kanka sen yapma bari. Ağır Abisin sen. Çizgilerimizden çıkma lütfen.
Aynı gün doğmuşuz. Ne güzel bir tesadüf. Doğum günümüz kutlu olsun yazarı. Yeni yaşı kendisine sağlık, mutluluk, huzur ve bol başarı getirmesi dileğiyle.
Uf Allah'ımmmm sen neler yaratıyorsuuuğğğnnnn dedirtir.
çok begenerek okuyorum, bazen yüzümü güldüren entryleri oluyor.

doğum günüymüş, nice yıllara yazarı.