bugün

türkiye' nin ve ege' nin incisi izmir' i ve eski dostları görmek amacını taşıyan zirvedir. 7 nisan' da alsancak' ta gerçekleşecektir.
şu ana kadar geleceklerini bildirenlerin aşağıdaki gibi olduğu zirvedir.

cece
abberline
karanlikta
pink_floyd
InsomniaC
yeselaa
MeLaNKoLiK
Nostradomuz
jack daniels
melezmacir
MEAT LOAF
gelmek icin can attigim zirvedir.
bir hafta öncesinde izmir de olacağım için ikinci defasına gücüm yetmeyecektir, bundan mütevellit katılamayacağım. herkese iyi eğlenceler.
neden bu zirveler hiç pazar günlerine denk gelmiyor diye içimi kemiren düşünceye düştüğüm zirveler..
alsancak biosta yapılırsa dadından yinmeyevek zirvedir.
inşallah gidebilirim dediğim zirvedir.
iş durumunu ayarlayabildiğim takdirde seve seve katılacağım, hatta katılmak için can attığım zirvedir.
zirvebox'da yapılacağı tarih 11 nisan 2007 çarşamba günü olarak yer alan zirve.*
bir izmirli olarak , izmir dışında bulunduğum bu süre zarfında imrenerek baktığım zirve . iyi eğlenin.
15 nisan 2007 cumartesi gününe kaydırılan zirvedir. umuyorum ki rosencroix ağabeye uyar.
"güzelim izmire kurban olmayacağız da nereye olacağız" dediğim ve kesin katılacağım zirvedir.
güzel memleketimde gerçekleşecek zirvedir. dua edin gece vardiyasında olmayayım da katılayım dememe neden olmuştur. sabırsızlıkla beklioruz.
cok büyük ihtimalle o tarihte sehir dısında olacagım için katılamayacagım zirve. ama burda olursam kesin katılırım kacırmam yani*
hem izmirliyim hem sözlük yazarıyım ee zirve de düzenlenmiş niye o zaman katılmayayım dediğim zirvedir.
15 nisan 2007' de alsancak' ta, sardunya' da yapılması kesinleşmiş zirvedir. bütün güzel dostları bekliyoruz efendim.
yarın, yani pazar günü, saat 18: 00' da alsancak' ta, sevinç pastanesinden kıbrıs şehitleri' ne girildiğinde, yol üzerinde, diğer zirvelerin de düzenlendiği sardunya' da yapılması kesinleşen zirvedir.
an itibariyle katılımcı listesinin aşağıdaki gibi olduğu zirvedir.

abberline
nostradomuz
yeselea
birfincankahve
hunlu
jack daniels
med cezir
deli bozgun dolu dizgin
karanlıkta
pink floyd
melankolik
rosencroix
gönülçelen
bu nick tam yirmibir harf
ünsal

ayrıca, çeşitli sebeplerden dolayı sözlükten ayrılmış dostlarımızı da aramızda görmek isteriz.
sardunya' yı bilmeyenler için şahsımın, kendilerini oraya götürmek üzere sevinç pastanesi' nin önünde saat 17: 30' dan itibaren bekleyeceği zirvedir.
izmir'de olup sardunya'da şarabımı yudumlasam dediğim, beni hüzünlere garkeden zirvedir. iyi eğlenceler...
sardunyanın kalabalığında içilen biranın tadının nedense bir güzel olduğunu düşünen zaknafien yazar kişisinin "ben de orada olsaydım keşke" dediği zirve olmuştur. gidenlere afiyet olsun..
"sardunya's mı sardunya mı?" diyerek ilk başta mekanları karıştırdığım, neyse ki aralarında bir sokak mesafe olması sayesinde nihayetinde olay mahaline varabildiğim zirvedir. şehir dışından gelen yazarlar iyi ki gelmişlerdir, "gene bekleriz efendim" derim. +1 yazarın da katılmasına ayrıca sevinmişimdir, eklemeden geçemeyeceğim. *
bu güzel zirveyi tertip eden abberline'a teşekkürlerimi sunarken yeniden görüşebilmek dileğiyle diyorum.