bugün

Var bebişim git de bak. Şüphesiz balikesirli cahillere şaşar.
izmirlilerin ota boka inanmayan zeki insanlar oldukları için olabilir.
istemediğin kadar çok var.
asılsız bir başlıktır. izmir de camii vardır.
Bugün Pasaportta deniz kenarında yürürken gençler birliği taraftarı arkadaşlar En yakın cami nerede var diye sordu. Ben de konak saat kulesi yanındaki konak yalı camisini tarif ettim ancak 15 dk yürümeleri gerektiğini belirttim.Ancak mesafenin çok uzun olduğunu söylediler, bana fazlası ile yakın gelmişti ben garipsedim benim garipseme karşın onlar da garipsedi. Entry başlığı da, formata pek uygun değil.
boş beleş bir soru. cami var izmir'de. inanmayan gelip baksın; "bulamadım" diyen minareye veya ezan okunurken ezan sesine doğru gitsin.
he 90 bin küsür olan cami sayısını 100 bin e tamamlayalım diyosunuz cami sayısını.izmirin hakkini iç anadolu almıştır.her mahalleye bir camii kampanyasıyla.
sen gerçekten cami aradığına emin misin.
insanları birbirine kırdırma başlığıdır.
görsel

ADI YANDAŞLARA MiNARESi DE SANA.
görsel
bende yok biliyordum ama haritaya bakılırsa varmış, ama haritanın üst tarafında yani otellerden bornova tarafına kadar fuar alanı ve çevresinde cami bulmak zor.
Ulkede yeterince cami var. Biraz da okul olsun.
soru sahibine, konak meydanı'nda bulunan bilmem kaç yüzyıllık camii, saat kulesiyle birlikte götüne girsin cevabı verilmelidir. belki gözleri açılır.
alsancak merkezde ben gördüm.
Sazanlarin atlamasına neden olan sorudur.

Lan olm mal misiniz? Dedirtmiştir.
gözun sike bakıyo anlaşılan.
önce kafanda neden bir beyin yok onun cevabını bul sonra cami ararsın!
demek ki daha zekiler.
vardır da bakar körsünüzdür. ve konyada neden kilise yok diyen arkadaşa aziz pavlus kilisesine bakmasını söylerim her perşembeleri açıktır haberiniz olsun.

görsel
ben en son urla tarafında buldum bir tane onda da imam yoktu, bornovadan urlaya gidip gelmek o kadar zor ki, urlada uygun ev gören mesaj atabilir.
Size mi soracaklar. ya sev ya twerk et !!!
izmir üzerinden yürüğen arkadaşlar camide yatıp kalkıyorlar sanırım. evet.
trabzonda neden sinagog yok? aynı cevaplar olacaktır.
izmirde pek çok küçük ilden daha fazla cami var.
peki ya adım başı cami olan yerde neden ilim yok.
hayatında izmirde yaşamamış insan beyanı.