bugün

şaşırtmamıştır. izmir deyince normal geliyor.

--spoiler--

Eğitim masraflarını karşılamak için Alsancak’ta bir barda çalışan üniversitesi öğrencisi 29 yaşındaki E.E., Hocazade Camisi karşısındaki otobüs duraklarında zaman zaman karşılaştığı i.O.D. ile otobüs beklediği sırada, gidecekleri yere bırakma bahanesiyle önlerinde duran Ali Y. ve Gökhan M. ’nin aracına bindi. Bu kişiler, yola çıktıktan kısa süre sonra, gençlerden i.O.D.’yi tartaklayarak araçtan indirdi. Aynı anda inmeye çalışan E.E.’yi zorla kamyonette tutan Ali Y. ve Gökhan M., Kuzey Çevre Yolu Bornova geçişindeki viyadükleri altına götürüp tecavüz etti, sonra da metro istasyonuna bıraktı.

Yarı baygın bulunan E.E.’nin anlattıkları ve araca ait plaka bilgisinden yola çıkan ekipler, tecavüz zanlıları 36 yaşındaki Ali Y. ile 29 yaşındaki Gökhan M.’yi yakaladı. E.E. ile para karşılığında birlikte olmak için anlaştıklarını ileri süren iki sanık, hastaneden tecavüz bulgularının yer aldığı raporunun alınması ve işlemlerin tamamlanmasının ardından, tutuklandı.

Sanıklar hakkında izmir 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. istanbul Adli Tıp Kurumu 6’ıncı ihtisas Dairesi’nin, E.E.’nin olaydan dolayı ’travma sonrası stres bozukluğu ve depresyon’ denilen psikiyatrik bozukluğu olduğunu belirten raporu da dosyaya girdi. Mahkeme sanıkları ’nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 9 yıl 2’şer ay, ’cebir ve tehditle hürriyetini kısıtlama’ suçundan da 5’er yıl olmak üzere toplam 14 yıl 2’şer ay hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme temyiz aşamasını da dikkate alarak sanıkların tahliyesine karar verdi.

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...a-skandal-sozler-40240381
Bunları bulup önce bayıltana kadar dövüp skerek ayıltıp yeniden bayıltana kadar dövücen işte.
kısas uygulanmalıdır. bunları da sikip bayıltmak gerek. mhp'li bir milletvekilimizin tecavüzcüler hadım edilsin diye yasa tasarısı vardı. tabi ki akp yemediği için reddetti.
ailesinden ahlak eğitimi almamış, devletten iyi yurttaşlığı öğrenememiş, vicdanını sikinde bırakmış şerefsizlerin yaptığı orospu çocukluğu.

konunun izmirle ne alakası var ? bu olayın benzeri istanbulda olmuyor mu? konyada, adanada olmuyor mu? ben sizin şaşırmayan beyninize sokayım.
Barda çalışılır mı be kızım, anasını si.....n piçleri idam edilmeli
izmirde de çomar popülasyonunun bulunduğunu bilmeyenin boşu boşuna üzerinden trollük yaptığı olay.
Şaşırtması gerekendir. Ama türkiye de artık sasirtmayandır. Ustelik tahliye kararı olmasına rağmen.

tecavüz bireysel bir orospu çocukluğudur bunun izmiri bursası konyası, muslumanı yahudisi ataisti, mahmutu ahmeti murtazası olmaz.
Ne demek serbest bırakıldı ağlayacagim ya ne demek serbest?

Vallahi korkunç bir karar.
Ulan ya. "izmir deyince normal geliyor" nedir. Kötü bir olay,verilmesi gereken tepkiler bunlar değil. Ciddi ciddi hadım hadım hadım.
karar değil bildiğin suca teşviktir.
serbest bırakan da tecavüze uğrarsa hiç şaşırmam ve üzülmem.

kanıksanmayacak bir olaydır.
verilmesi gereken ceza zanlıların amerikadaki gibi taş ocaklarında çalıştırılmasıdır. ekmek ve su vererek 5 yıl köle edilip ayağına zincir vurulması ile cezasını çekmesi gerekir. Yan gelip yatması değil.
gebersinler, taşlansınlar, elektrikli sandalyeye oturtup en şiddetli acıya ramak kalmışken voltajı düşürüp düşürüp yükseltsinler, akıllarını alsınlar bu insanlıksız haysiyetsizlerin.
orospu çocukluğu fiile geçirilmiş durumda. yazık, ne diyelim
bazı siyasilerden "o da barmenlik yapmasaymış" açıklamasını beklediğim kan donduran olay.

harbi huur çocuğusunuz.
Adalet ? Ciddi ciddi adalet yok bu ülkede diyorsunuz. Arkadaşlar salak mısınız ? Biriniz milletvekili kızı olsa kan akardı demiş. Arkadaşlar siz bunu yeni mi anlıyorsunuz ? Yarın sevgiliniz tecavüze uğrayınca burada ağlarsınız yine, ibretle izliyorum sizi. Bakın size bir önerim var; Oy verin düzelir her şey, yazın siz tatillerde iken katakulli seçim yapılsın siz oy verin. Oy vermek en önemli hakkınız kullanın.

Mesela sen okudun ettin bilgi birikimin var ülkeni seviyorsun 15 sene okudun ve 1300 tl maaş alıyorsun, zaten alıp alabileceğin 2500 tl. Mesela gemiciğin olamayacak, kanser olsan işinden atılacaksın, sokakta karına kızına tecavüz edecekler sen sözlüğe gelip yarın ağlayacaksın. Tecavüz edenler hamile bıraktıysa karını, mecburen doğuracak çünkü günah doğurmazsa. Biz bilmiyoruz neyin günah olup olmadığını doğru.

Siz naif naif eleştirin beyler dağıtılan makarnamdan yiyeyim ben. 1300 tl mayışla 8 karın doyuruyorum, hem Atatürk döneminde hanginiz iphone kullanıyordu nankörler.
tecavüzcünün hak ettiği ceza;

önce idam edilir. sonra cinsel organı kökünden kesilip ağzına sokulur. emzik gibi. sonra da meydan yerinde sallandırılıp 3-5 gün halka seyrettirilir. kesin kökünden acımayın hesabı. ibreti alem olsun diye.

o beğenmediğiniz osmanlı zamanında böyleydi. şimdi her yer tecavüzcü her yer orospu çocuğu kaynıyor maalesef.

hukuk hukuk değil ki adalet olsun. kanun kanun değil.
şayet ceza böyle verilmiş olsa emin olun ortada tecavüzcü filan kalmaz.
tahliye edilmelerini aklım almıyor. ama bu olayın üzerine gidilmeli. hashtagler açılmalı gündemde tutulmalı. sosyal medyanın bu tip olaylarda yaptırım gücü çok yüksek en sevdiğim yanı o. yanlarına kalmaz ya kalmamalı.
(bkz: izmir)
haberin aslı astarı yok,başlığı açan kişinin de ne halt olduğu ortada.bu provokasyonlara gelmeyin arkadaşlar.elin yobazı,iti,kopuğu,turolü sizi kızdırmaya çalışıyor.ayrıca
tecavüz eden biri insan değildir.insan kategorisinde yargılanmamalıdır.derhal temizlenmesi gereken aklını ve duygularını kaybetmiş zavallı bir yaratıktır.
yine ensarcılar denmiş hemen..

aferin böyle devam amına koydumun aptalları.
Şaşırtmayan karardır. Bunlara adalet işlemez, kendi adaletini uygulayacaksın. Şişeye oturtacaksın orospu çocuklarını.
Ulan hadi tamam izmir laik şehir diye izmir'i itin götüne sokuyorsun anladık da bu tahliye kararını veren yargı sistemini ensarlılar ve yetiştirdikleri yobazları kurtarmak için değiştiren akp hükümeti değil mi? Bok atacağım diye pedofilileri besleyen oç yobaz hükümeti temiz göstermeye çalışmak ayrı bir denyoluk. Cbsinden tut da bbsine kadar alayı yobaz zihniyeti meşrulaştırmaya çalıştıkça daha çok kişi cesaret alacak böyle gibilerinden. Al birini vur ötekine.
adaletii gibeyim dünya dedirtir.
--spoiler--
toplam 14 yıl 2’şer ay hapis cezasına çarptırdı. mahkeme temyiz aşamasını da dikkate alarak sanıkların tahliyesine karar verdi.
--spoiler--

nasıl lan?
14 yıl 2 şer ay ceza alan suçlular nasıl serbest bırakılır?

hukuk sistemine bak.
madem serbest bırakacaksın, o halde hiç ceza verme.

14 yıl ceza verdiğin adamı serbest bırakırsan o adamın yargı süresi bittiğinde onu bu cezasını çekmek için bir daha yakalayabileceğin ne malum?

bugün radyoda 2 gün önce saldırıya uğrayan, sırtından bıçaklanan cem arslan'ı dinledim.
adam şunu dedi, "ben saldırıya uğradım, ama saldırgan benden daha önce karakoldan çıktı..."

yani adam bıçaklanıyor ama bıçaklayan saldırgan saldırıya uğrayandan daha erken çıkıyor.
çünkü saldırıya uğrayan bir ton ifade veriyor, evrak dolduruyor bir de...

işte türkiye'deki adalet.
iki tecavüzcü aramızda. 14'er yıl hapis cezaları olmasına rağmen aramızdalar.