bugün

ne kadar açsan o kadar güzeldir.
kendi açtığım başlığı iyi memenin sırrı diye okudum.
iyi menemenin püf noktasıdır. Malzemeleri ne kadar uzun süre pişirirseniz o kadar lezzetli olur Menemen.
iri memenin sırrı diye okudum hay allah kahretsin.

edit: bi ben değilmişim thx god!
Meme diye okudum lan psikolojim bozuldu burada.
insallah esnaf lokantasında acılı menemen yerine acılı meme istemem.
iri diri ve sıkı.

Xd.
Menemen'de yapılması...
domatesin tadı iyi olmalı öncelikle domates kış domatesiyse götünü yırtsan lezzetli olmaz.
yumurta domates oranının iyi ayarlanmasından geçer.
85 b üstü sütyen takmaması..

pardon meme diye okudum.. püüüüü.
soğanın olmaması.
sadece benim iyi memelerin sırrı olarak okuduğumu sanıp çok üzüldüğüm başlık. ohhh.
Domates, yeşil biber, yumurta. Yalnız yumurtası fazla olmamalı, bulamaca döndürmeyecek ölçüde olmalı.
iyi memenin sırrı, Göğüslerin büyümesi için düzenli seks hayatı gerekli hormonları tetikleyebilir. Göğüslerinizin büyümesi için en iyi nedenlerden biri de seks.
Sır mır yok bam bam bam.
Sucuklu olmasıdir.
Anto kardeş gel otur bir çay iç heyecan yaptın sen. Gel bi otur. Çay getirin olum arkadaşa!
Domates ayarıdır soğan katma gibi manyaklıklar yapılmazsa hafif karabiber iyi de ateşler az da kimyon tabi.
iyi memenin sırrı iyi bir menemen yemektir.
erkek erkeğe yemektir.
man a man.
dik ve dolgun olmasıdır.

edit: mesajla uyarıldım menemenden bahsediliyormuş. afedersiniz dostlar.
domatesler yumuşak olcak sert olanlar erimez
ıyıce erımeden yumurtayı kırmıcaksın domateslı yumurta yemıs gıbı olursun
bıber sogan baharatlar eklıceksın
yumurtayı kırınca yumurtayı fazla cırpmadan etrafa yayacaksın.
Soğan soğan.
soğanın güzel kavrulması, yumuşacık olması.

baharatın sonradan değil, yağda soğan kavrulurken eklenmesi. ( en önemli aşama zira her ama her baharat ancak sıcakta kendini açar )

biberlerin hafif sert bırakılması.

domatesin tencereye atılmadan iyice kesilmesi ve neredeyse çorba kıvamına gelene kadar pişirilmesi.

bir tatlı kaşığı kadar elma sirkesi eklenmesi (ekşiliği alır)

yumurta kırıldıktan 10-20 saniye içinde ocaktan alınması.

menemen, sıvı olur.
iyi memenin sırrı diye okudum ya lan.

Her neyse domates ve sarımsaktır bence domatesiniz odun gibiyse ondan menemen olmaz sarımsaksız da yavan kalır menemen. Soğana biberi tartışıyorum bile gerisi yeteneğinize kalmış. Yanına buz gibi bol naneli cacık yapmayı da unutmayın.